Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik a vörös haj?

Figyelt kérdés

Mármint fiún, nem rajtatok.


Most a frizura nem számít, csak, hogy tetszik vagy sem. Írhattok árnyalatot is, hogy milyen ige milyen nem.


Köszi. :)



2015. febr. 2. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hé, csajok! Őt azért bevállalnátok a The Walking Dead-ből, igaz? [link]
2015. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na mostmár te is kaphatsz kekszet tomm, sikerült válaszolnod. :3 Köszi. :)
2015. febr. 2. 22:11
 13/22 anonim ***** válasza:

Én valahogy nagyon nem bírom a vörös pasikat. Főleg azokat az angolosan narancssárgákat :D Mivel úgy veszem le te is az vagy ezért nem akarlak megbántani, ez tényleg egyéni vélemény, de nekem nagyon nem jön be. Az arcot is olyan sápadttá teszi. De mondjuk szoktam látni egy pasit az utcán - rendszeresen szembejön velem - akinek festettvörös a haja, neki ilyen sötétnarancsos, kicsit már inkább a pirosasvörösbe hajlik szóval ilyen hááát nagyonsötétpiros mondjuk :D Az mondjuk az ő hosszú hullám frizurájával nem olyan rossz, olyan kalózossá teszi főleg a szakálla meg a stílusa miatt, az még úgy egyedi. De a narancs nem tetszik. :/

(Mondjuk nekem a szőke se jön be :D ) Deeee biztos sokaknak tetszik :)

2015. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon vonzónak és különlegesnek találom.Jó értelemben alig tudom róla levenni a szemem.:D 16l
2015. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nyugi 13#-as, nem is szeretnék mindenkinek tetszeni. Egyrészt mivel nem lehet, másrészt mivel pont elég Neki. ;) És az, hogy szekálbak nem jelenti, hogy érdekel is. :)
2015. febr. 2. 22:17
 16/22 opened paradise ***** válasza:
Van nővéred Ed Sheeran? :D
2015. febr. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Lestat_626 ***** válasza:

Igen, igen, igen, nagyon!

És ha te vörös hajú vagy, akkor nagyon szerencsésnek mondhatod magad. Ha az utcán majd egyszer vki megbámul akkor azt ne vedd sértésnek, mert az a vki én leszek és csak azt nézem, hogy milyen jó hajad van. :))

2015. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Igen! Szerintem aki vörös, az különleges! Sok srác ismerősöm festette a haját vörösre, (lányok meg még többen) de azok a festett vörös hajak messze nem olyan jók, mint az eredeti! Legyél rá büszke! :)
2015. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
attol fugg, hogy milyen fajta:) de nekem bejon:)
2015. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Oh, én egyenesen imádom, minden árnyalatát :3

18l

2015. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!