Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha három hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha három hónapon keresztül majdnem minden nap írt, akkor érdekeltem őt vagy csak barátkozni akart?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen volt köztünk valami ( végül ő nem akart kapcsolatot mégsem), aztán nem beszéltünk egy évig, és utána egyszer írt, aztán pedig egyre gyakrabban. Általában csak megkérdezte, hogy milyen napom volt, mit csinálok, filmek,közös érdeklődési kör, suli volt a téma. Mikor elérhető volt, akkor rögtön írt, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz, elhívott találkozni, bámult, azt mondta, hogy jó megölelgetni ilyenek..

Valami azonban megváltozott. Mindig szomorúan néz, meg ideges, siet, ha meglát, és soha nem válaszol már az üzeneteimre. Az utolsót is csak két héttel az elküldése után nézte meg.Egyébként én csak barátkozni akartam vele, mert anno elég gerinctelen módon távozott, de úgy gondoltam ennyi idő után már biztos nem gondolta meg magát, hogy mégis kellek neki, csak akkor meg nem értem a viselkedését. :(


2015. febr. 2. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy durva folyamat zajlik le benne. Látni akar, de nem akar semmit, mert nagyon bizonytalan. Ez a se veled, se nélküled dolog.
2015. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mi sem vagyunk médiumok:S akármi történhetett,lehet sok a dolga,vagy összejött valaki mással,esetleg betepizett,problémái vannak,amiket nem akar veled megosztani..stb,stb. De mi fiúk nem azért írogatunk egy lánynak 3 hónapon keresztül,hogy barátkozzunk :D erre már rájöhettél volna :) Annyit tudok csak tanácsolni,hogy kérdezd meg mi baja.
2015. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én ezek után már nem állok szóba vele.Elég volt csalódni benne egyszer is, nem is hevertem ki igazán soha..De hogy ezt most másodszor is eljátssza..
2015. febr. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!