Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét tavasszal, csak annyi a gond, hogy fogalmam sincs, mekkora az ujja. Mivel titokban szeretném előkészíteni az egészet, nem opció, hogy odaállítok tolómérővel. Van valami ötletetek, esetle g tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Kedvesem hihetetlen okos, szóval bármi utalásból kitalálná...
2015. febr. 3. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hord gyűrűket?
2015. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manó1235 ***** válasza:
100%
Nekem a barátom úgy "mérte" le az ujjam hogy... Azt mondta a haverja akar gyűrűt venni a barátnőjének és forma -forma a kezünk és had mérje már le. Hát szó mi szó én bevettem neki, és nem is gyanakodtam :D csak utána esett le miért is volt :D
2015. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Várd meg amíg elalszik és akkor már megmérheted tolómérővel az ujját.


Lánytestvére van? Hátha hasonló alkatok és akkor jó lenne az Ő ujja is.


A 2. válaszoló is jót írt, annyival módosíthatod, hogy a Te haverod mérje le a barátnőd ujját.

2015. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a tolómérő szerintem nem fog működni. Két opciót tudok (én legalábbis ezeket próbáltam):

- ha sok gyűrűje van, lopd el az egyiket egy napra, és azzal menj az ékszerészhez, este meg visszarakod.

- ha ezt észrevenné, akkor amikor alszik, húzd fel az egyik gyűrűjét, és jegyezd meg, meddig megy fel az ujjadra úgy, hogy már szoruljon, de azért le tudd húzni. Be is jelölheted filctollal.:)


Egyébként egy gyűrű inkább tágabb legyen, mint túl szűk. Ha lötyög az ujján, akkor a "nagy esemény" után visszamentek közösen az ékszerészhez, ő ott leméri, és 1-2 nap alatt beszűkíti a gyűrűt a jó méretre.

2015. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha van gyűrűje egyszerű

ha mélyen alvó szintén nem gond

esetleg rúgasd be de kuvára akkor kidől


jobbat nem tudok

2015. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Névnap, szülnap, stb ajándékozz neki egy kis egyszerü gyürüt amit együtt választotok ki.
2015. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én elvettem a párom egyik gyűtűjét, gyorsan gyurmába nyomtam és visszatettem. az ékszerész meg tudta a dolgát, sőtt felajánlotta, hogy kicserèli, ha mégsem lenne jó a méret. jó lett!
2015. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!