Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem tartjátok undorítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartjátok undorítónak az ilyet?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánynak segítségre van szüksége (pl ideiglenes lakhatás) és úgy akar valaki segíteni, hogy lakhat nála, ha beszáll a rezsibe, vállalja a házimunkát, és szexel is az illető pasi elvárásainak megfelelően, vagy nincs alku.


A másik ami kiakaszt: Ha valaki ide írja, hogy nem tudja megoldani az életét, akkor az az első, amit tanácsolnak, hogy legyen prosti, mert más megoldás úgysincs, így meg mindenki jól jár.

A legundorítóbb, amit a témában hallottam itt eddig, hogy "Gusztustalannak tartod, hogy minden férfi a kénye kedve szerint használjon, mint egy tárgyat?"


Hogy lehet így nyilatkozni emberi tragédiákról?


2015. febr. 3. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első még a jobbik fajta, azt viszont sokkal szánalmasabbnak találom, mikor valaki szexszel akar fizetni. "Lakok nálad 2-3 hónapig, főzök rád, de fizetség gyanánt heti 3 szex és napi 1 orál garantált". Ki vagyok vele segítve anyagilag, tényleg.
2015. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, de nem kötelező. Mégis sokan élnek vele. Ehhez is két ember kell, és nem csak az egyik a hibás.
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt a kérdést tartom undorítónak.
2015. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!