Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak teszem fel legfőképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak teszem fel legfőképp a kérdést, de persze csajok válaszait is várom! Undorítónak tartjátok a narancsbőrt? Nem nagyon van csak egy kicsit a combomon, de máshol rendben vagyok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez még nem gáz, de kezeld.

(l/17)

2010. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Én igen.. Fúj..


19/L

2010. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Én szívesen szétb*sznám azt a narancsbőrös pics-ádat. :)))
2010. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szennylapok rögtön kinézik maguknak azt, akinek narancsbőre van, és úgy tüntetik fel, mintha ez az ember lehető legnagyobb problémája volna. De ettől még nem az.
2010. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondom a barátnőmmel.... :P :)
2010. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tök cuki nekem bejön, csak azért ne legyél 100kiló+
2010. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden csajnak van még a fotómodelleknek is csak rommá vannak fotóboltozva a képek amiket magazinokba és a neten láthatunk! Láttam már sok tökéletesnek hitt hírességről fotókat amik nem lettek kezelésbe véve és meglepő dolgokat látni. Vékony és fiatal lányokon is láttam már narancsbőrt! Szerintem nem undorító!
2010. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!