Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok? Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Nem volt még barátom, nem csókolóztam még. Inkább olyan csendesebb jó kislány vagyok, akinek sok olyan barátja van, aki a pénzére hajt. Van egy fiú. Még két éve nagyon beleestem. De én nem tetszettem neki. Többi lent.

Figyelt kérdés
Aztán elfelejtettem. De most megint egy gimibe járunk. És annyit gondolok rá. Álmodozok, hogy milyen jó lenne, ha együtt lennénk. De már nem is vagyunk barátok se, kb nem is köszönünk egymásnak. Szerelmes lennék? Mit tegyek? 14/L

2015. febr. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, de majd lesz ennél nagyobb gondod is.
2015. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetseges, h te is Bill Gates gyermeke vagy? Elveszettnek hitt edes hugicam, jaj de orulok neked.


amugy vhogy nem tudod letagadni, h gazdag vagy? En igyekszem nem elmondani senkinek az anyagi helyzetunket, mert ne azert szeressen senki, mondjuk en abbol max. kesobb latok vmit, mert nem vagyok elkapatva szerencsere, csak vedohalom van talan.

2015. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Senkinek nem beszélek az anyagi helyzetemről... De nem vakok az emberek szerintem...:D És nem az anyagiakról kérdeztem...
2015. febr. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!