Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalt pasi. De akkor hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Foglalt pasi. De akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
azzal kezdem hogy senki ne ítélkezzen én se így terveztem...január elején ismertem meg őt(F/29) minden nap órákat lógtunk neten dumáltunk, de mikor bevallotta hogy van párja akkor megbeszéltük,hogy szigoruan csak barátok...de ahogy teltek a napok vhogy egymásba zúgtunk és a beszélgetések is más irányt vettek... sokat mesélt arról hogy mennyire rossz a kapcsolata a csajjal és hogy régóta agyal hogy véget vessen, mióta ismer azóta elvileg még többet, azt mondja szeret meg hiányzom...azóta múlt szombaton találkoztunk dumáltunk nevettünk és csókoloztunk de azon kivül semmi se volt...tudom tudom ez így nem helyes,de az ember az érzéseinek nem tud parancsolni...azt mondta idő kell neki,de hogy velem akar lenni csak fél mer túl sokan kihasználták stb....de én már nem tudom mit tegyek.. minden nap reggel ébredés után ir, meló után is egyből és délután is sokat beszélgetünk de valahogy folyamat ott lyukadunk ki hogy szeret meg mennyire hiányzom, ha azonban megemlítem neki hogy vmerre lépnie kell mert én nem szeretem ezt a szitut, akk mindig vmi olyasmivel jön hogy tudja,és megijesztem mer nem akar elveszíteni,de össze kell szednie magát...volt már valaki így?
2015. febr. 4. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni ennyi. A csajjal meg rég szakított volna.
2015. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy veled is megcsinálhatná ugyanezt, ha összejönnétek, és neked az hogy esne? :((
2015. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez az ürge hülye.
2015. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jázi :) ***** válasza:
Nagyon egy kufircra jó lennél szaga van!
2015. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen én is így álltam hozzá hogy csak dugni akar.. de lett volna rá módja hogy rám másszon és meg se próbált...
2015. febr. 4. 16:56
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

" tudom tudom ez így nem helyes,de az ember az érzéseinek nem tud parancsolni..."

Az érzéseit nem tudja az ember irányítani, de a tetteit igen. Egy aljas ribi vagy, remélem összejösztök és egy másik lányért téged is elhagy majd a faszi.

2015. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kedves 6os...köszi...
2015. febr. 4. 16:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos vagy neki,és nem akar elveszteni szerintem már rég szakitott volna a másik csajjal.
2015. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Téged kenyérre kent! Ennyi. Most várja, hogy mikor turkálhat már a bugyidba és ennyi.


Ha annyira beléd lenne zúgva akkor elhagyná a régi kedvesét. Pár barátnőm hódított el foglalt pasast és azok azonnal léptek amint beléjük szerettek.


De maradjon meg tanulságnak, hogy legközelebb ne cicóz azzal aki már az elején is gerinctelen! Mert melletted sem lesz egy kezesbárány! Majd mikor meg végre nehezen az ágyadba édesgetted akkor meg mellőled fogja facen írni egy harmadiknak, hogy épp haldoklik a kapcsolat kéne valami kis szín.


Te döntesz! De már akkor hibáztál amikor akkor nem léptél tovább amikor kiderült minden! Mostmár vagy megjárod a poklot mert voltál olyan hülye és beleszerettél, vagy megjársz egy másik poklot és próbálsz tiszta lappal mások felé nyitni őt meg kiverni a fejedből!


Szóval csak gratulálni tudok neked! Bármit is választasz csak nagy és kisebb öngólt tudsz rúgni magadnak!

2015. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van egyáltalán miért kezdett el veled beszélgetni és miért lógtatok órákon keresztül? Már akkor abba kellett volna hagyni, vagy amikor te megtudtad, hogy barátnője van és nem akar vele szakítani, akkor megszakítani vele a kapcsolatot.
2015. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!