Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogdostak a buszon. Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogdostak a buszon. Mit lehet tenni ilyen esetben? Valakivel fordult már elő?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Ma ahogy jöttem haza felé nagyon sokan voltak a buszon én is alig fértem el és még mögém is befurakodott egy srác.Hozzám ért így is rendesen de nem csináltam belőle problémát mondván hogy a tömeg miatt volt.És az egyik kanyarban jött a meglepetés amikor még jobban nekem dörgölőzött és már éreztem hogy felállt neki.Aztán bele markolt a fenekembe és elkezdte simogatni.Én persze totál betojtam ijedtségemben nem mert szólni.Szörnyű volt hogy végig ezt csinálta velem.Leszálltam hamarabb és inkább sétáltam mert már a sírás kerülgetett.Mit lehet csinálni az ilyen "fogdosókkal"?Még most is végig fut a hideg a hátamon ha rá gondolok...

2015. febr. 4. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Minimum le kellett volna ordítanod a fejét, az ilyenek nem szeretnek konfrontálódni.
2015. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ordibált el hogy ne fogdosson már. Elég sok ember van a buszon, csak akad 1-2 jó lelkű ember aki azért segítene.
2015. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Biztos rossz lehetett...

Legközelebb legalább próbáld meg leverni, hátha össze jön.

2015. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Oszd ki, lehetőleg hangosan.
2015. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 opened paradise ***** válasza:

The Shyy

+1

2015. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Azért csinálta, mert így azt gondolhatta, hogy azért nem szólsz, mert esetleg élvezed. Hatalmas sikítás, tiltakozás, és te is megúsztál volna egy borzasztó élményt, és ő is tízszer meggondolja, mielőtt újra megpróbálja ezt valaki mással.
2015. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Az ordibálás jó ötlet szerintem is ilyen helyzetben, mert felhívja a helyzetre az emberek figyelmét és talán segít valaki. Szerintem meg is üthetted volna, mert szerintem ilyen helyzetben (akárcsak nemi erőszaknál, bár tudom, hogy az egy durvább dolog) az önvédelemnek számít.
2015. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
könyökölj az arcába "véletlen" vagy hasába..
2015. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyeneket könnyü leégetni.

Elég, ha hangosan rászólsz. Ö szált volna le elöbb.

2015. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Erre a sztorira felállt a farkam..
2015. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!