Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogdostak a buszon. Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogdostak a buszon. Mit lehet tenni ilyen esetben? Valakivel fordult már elő?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Ma ahogy jöttem haza felé nagyon sokan voltak a buszon én is alig fértem el és még mögém is befurakodott egy srác.Hozzám ért így is rendesen de nem csináltam belőle problémát mondván hogy a tömeg miatt volt.És az egyik kanyarban jött a meglepetés amikor még jobban nekem dörgölőzött és már éreztem hogy felállt neki.Aztán bele markolt a fenekembe és elkezdte simogatni.Én persze totál betojtam ijedtségemben nem mert szólni.Szörnyű volt hogy végig ezt csinálta velem.Leszálltam hamarabb és inkább sétáltam mert már a sírás kerülgetett.Mit lehet csinálni az ilyen "fogdosókkal"?Még most is végig fut a hideg a hátamon ha rá gondolok...

2015. febr. 4. 17:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem mernék szólni pláne nem megütni.Mi van ha leszállás után utánam jön és jól elver? :/
2015. febr. 4. 18:09
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ideális alanynak tűnsz nemi erőszakhoz, ha nem azt akarod, hogy egész életedben ilyenek történjenek veled, szedd össze magad!
2015. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szergej55 ***** válasza:
Nem szóltál. Szerinted akkor mit lehetne csinálni máskor?
2015. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
#12 Pfű, vazze. Ideális alanynak? Ilyen van? (Nincs.) Te tényleg így érzed? (Remélem nem.) Nem érzed ezt egy "csöppet" erősnek? (Ajánlom.)
2015. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 12-es. Hogyha ilyen gátlásos vagy, azt előbb-utóbb kihasználják.
2015. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fogdosók gyáva férgek. Teljesen kizárt, hogy utánad menjen, ne félj.


Ordibálni azért nem kell. Ha nem akarsz konfrontálódni, akkor csak szólj hátra, hogy "kérem uram, figyeljen egy kicsit, már harmadszor ér a fenekemhez". Finomabb verzió: "Legyen szíves, ne lökdössön".

Engem is be szoktak találni, mert olyan kis félénknek tűnök. A legutóbbi megjárta. "Véletlenül" egy kicsit hátrébb léptem, pont a lábára. Tűsarkúban. Abbahagyta :D Arra is gondoltam, hogy mondok neki valami olyasmit, hogy "ugye milyen kellemetlen, amikor az embert egy kemény tárggyal bökdösik", de aztán inkább letettem róla, mert felfogta, hogy hagyjon békén.


A lényeg az, hogy ne félj. Tényleg azt keresik, akiről feltételezik, hogy nem mer majd szólni. És abban sajna igaza van a 12-nek, hogy az erőszakolók is! Legyél határozott :)

2015. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a legrosszabb az ha nem csinálsz semmit legközelebb rugd tökön vagy csavard meg a golyóit esetleg ha szólsz hogy molesztálsz a körülötte levők meglincselik
2015. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!