Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi ez a száj? L (kép, lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi ez a száj? L (kép, lent a többi kérdésem)

Figyelt kérdés
[link] az lenne a kérdés hogy szép , szexi ez a száj? Úgy tapasztalom hogy sok pasinak a vastag tetszik. :(ez nem túl vékony ajak? Milyen tetszik nektek,? Linkelhettek képet is. Kort és nemet is :)

2015. febr. 4. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez is vastag.
2015. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ekkora bar..ságot...mire jó egy feltöltött száj?
2015. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, de nem sok látszik így belőle, hogy is mutat egy arcon. Amúgy szerintem hülyeség, hogy a vastag jobb. 21/F
2015. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet :)
2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez nem feltöltött. Bár tényleg csúnya a feltöltött, a termesztésen vastag a szexi szerintem. De láttam már olyat is ami fel van töltve és mégis szép volt :)ez is ritka :O
2015. febr. 4. 19:23
 6/15 anonim válasza:
Nekem nagyon is tetszik:) 24/f
2015. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint az ilyen vastagabb ajkú nők sokkal szenvedélyesebben csókolnak, szeretkeznek, mint a vékonyabbak. :P Nekem roppantul tetszik ez a száj kérdező, ha a tiéd, akkor elismerésem. Nagyon-nagyon szép, csókolni és harapdálni való!
2015. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhetnek még vélemények :)
2015. febr. 4. 19:26
 9/15 anonim válasza:
Szerintem is szép, de az összkép függ az arcod többi részétől is. :)
2015. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi.
2015. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!