Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A román (nem erdélyiek) nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A román (nem erdélyiek) nők csúnyák?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
vannak szépek,vannak csúnyák. a magyar nők szebbek
2015. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. :/
2015. febr. 4. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
ciganyok.... megvan valahogy az a cigany bennuk...
2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

A magyar nők szebbek válasz 0% ben hasznos ?

Hát mennyi cigány van ezen az oldalon. Magyar nők nagyon színvonalasak kívülről, belül nem mindig.

2015. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az osztalytarsam anyukaja roman.Negyvenes eveiben jar es bomba no.de tenyleg.ezt lany letemre mondom.Es a testverei is gyonyoruek de lattam mar csunyat is.Valtozo:)
2015. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Azt mondjuk mi, magyarok, hogy a magyar nők a legszebbek. Nyilván elfogultak vagyunk. Vannak szép román nők is, kicsit ilyen latinos/spanyolos az arcuk, bőrük.
2015. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a magyar nők a legszebbek LOL

[link]

2015. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A bocskorosok női mindig is a juhok voltak...

És elég rondák.

2015. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!