Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? 17/L

Figyelt kérdés
Ciki,hogy nyáron 18 leszek és még nem is csókolóztam? Nem akarok siettetni semmit,de nekem az érzés,hogy legyen mellettem valaki nagyon hiányzik..

2015. febr. 4. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
18 elmúltam, mikor először csókolóztam. Most 22 vagyok és túl az ötödik barátnőn. Nem tartom cikinek, hogy egész addig nem jött össze. Te se tartsd.
2015. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Ráér.
2015. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz :) Nincs recept, talán csak annyi, hogy ne görcsölj majd rá. Engedd el magad, lazán, természetesen. Ha becsukod a szemedet, úgyis ellazulsz. Érzékien elsőre, puszilgathatod az aló és felső ajkait is, meg is nyalhatod, végighúzhatod rajta a nyelvedet, gyengéden meg is harapdálhatod neki, aztán szépen dugd át neki a szájába a nyelved finoman, és kezd el masszírozgatni az ő nyelvét is érzéssel. Rá fogtok érezni egymás stílusára, ritmusára. Ne akard lenyelni egyből a csávót. :D
2015. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól még mert el lenne neked magyarázva, nem feltétlenül úgy fognád fel, mint ahogy én elképzeltem, arról nem is beszélve, hogy nincs olyan, hogy "így kell csókolni". Mindenkinek mások az igényei, elvárásai. Lehet, hogy ahogy én csinálom, neked pl. nem tetszene. Erre tényleg nincs úgy igazán előírás, csak alapszabályok, amiket be kell tartani, úgymint:

-ne érjen össze a fogatok

-rendkívül előnyös, ha nincsenek kiszáradva az ajkaid

-ne legyen büdös a szád, legyen megfelelő szájhigiéniád

-ne akard lenyomni a torkán a nyelvedet

-ne akard bekapni az egész arcát


Ezeket leszámítva tényleg, ha eljön az alkalom, hogy valakivel csókolózhatsz, akkor nem számít, hogy bénázol. Pár perc múlva össze fogtok hangolódni és nagyon jó lesz.

2015. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni, mert ez megy majd magától.Csak el kell lazulni. :D
2015. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom én is. Elég sokat görcsöltem előtte hogy hogy sikerül, de tényleg nem kell. Én totál kezdő voltam, 0 tapasztalattal, a lánynak pedig 2 évnyi gyakorlási ideje volt előttem, ennek ellenére én voltam jobb az első perctől, ő pedig 2-3 hónap alatt jött csak nagyjából bele. Odáig mindig vagy a nyakamat tekertem ki, vagy görcsölt az ajkaival, vagy csak becsípte mert azt hitte ehhez vákuum kell. Szóval tényleg olyan amit nem tanulni kell hanem érezni.

Annyi tippet hadd adjak hogy ne a nyelveddel feszkózz, azt majd úgyis akarni akarod amikor már csókolózol és jön magától hogy meg akarod nyelvelni, de nem kell azzal nekiugrani :D Ha mégis félsz tőle, akkor viccesen hangzik de próbáld meg a karodon, ujjadon, mintha nutella lenne rajta csak minél érzékibben és gyengéden. Ennyi szerintem.

2015. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!