Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy egy emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy egy embernek ne legyenek érzései?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom magamon mintha már nem lennének érzéseim..

Régen mikor Franciaországban laktam minden nap sírtam mert gyűlöltem ott lenni, egy fiú miatt fél évig keseregtem, mindenen meghatódtam vagy ha valakivel összevesztem akkora keserűség öntött el hogy rohanni akartam javítani a helyzeten mert fájt hogy rosszba vagyok azzal akit szeretek.

Mára mindez elmúlt..

Ha ki kéne költöznöm a világ végére nekem mindegy lenne, az egy éves kapcsolatom véget ért és nem törtem össze, nem fájt, nem éreztem semmit pedig én szerettem a fiút, szeptemberben összevesztem a legjobb barátnőmmel és itt sem éreztem semmit; minden egyes nap szó nélkül simán elsétálok mellette..

Csak így eltűntek volna az érzéseim ? Lehetséges ez?



2015. febr. 5. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyszi koltozz ki hozzam akkor,es en vissza hozom az erzeseidet :)
2015. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2015. febr. 5. 02:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajna létező dolog, Pszichopatáknak hívják őket!

Nincsenek érzelmeik.

2015. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem te nem vagy az.
2015. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Irigyellek, szívesen adok neked az enyéimből. (Nem úgy :D lány vagyok)
2015. febr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 vagyok.Nincs mit :D De komolyan...megismernel egy uj orszagot es kulturat :D na meg engem.... :D
2015. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy pszichopata még nem vagyok:D


#5 ez se olyan jó..

Azért kezdtem el ezen gondolkozni mert a napokban egy fiu akit igazán megkedveltem igazából kihasznált, mondogatta nekem a kedvességeit stb.. erre megtudom (természetesen nem tőle) hogy más lánnyal is együtt van és csak egy barátjával fogadott hogy meddig tud elmenni velem.

És amikor ez a fülembe jutott így elsőnek picit szíven ütött, pislogtam egyet-kettőt, hogy most mivan.

De semmit nem éreztem.

se haragot, se szomorúságot,se csalódottságot..semmit.

2015. febr. 5. 02:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Te most nagyon keménynek képzeled magad:D

Minden embernek vannak érzései,egy gyilkosnak is!

2015. febr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak elnyomod őket. De ennek hosszútávon brutál következményei lesznek.
2015. febr. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az ember rákattan pl. a munkájára, akkor tök el tudja felejteni az érzelmeit, nem kell ahhoz, hogy pszichopata legyen valaki. Van rá élő példa...
2015. febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!