Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok és nem tudom,hogy mondjam el neki.Már többször probálkoztam,de semmit nem tudtam/mertem mondani neki.Hogy küzdjem le az elutastástól való félelmemet?

2015. febr. 5. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet vallasz neki,nyerhetsz.Ha meg sem próbálod,vesztettél.Hány éves vagy egyébként ? Ma már nem igazán divat a szerelmet vallás így rögtön semmi megelőző csók vagy ilyesmi nélkül.
2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
privibe is lehet válaszolni
2015. febr. 5. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatot akarsz vele semmiképp se mondd azt, hogy szerelmes vagy belé. Próbálj meg vele összebarátkozni és elmélyíteni azt és úgy célozgass rá. Ha rögtön rázúdítod, hogy te szerelmes vagy, megijed és elveszítheted.
2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz? Ha elhívod randizni de visszautasít, akkor te leszel az a srác aki elhívta egyszer randizni (nincs benne semmi negatív, nem hagy keserű nyomott sem) Ha nem szólítod le? A lehetőséget tutira élbukód és te vagy az a félénk/perverz srác aki messziről bámul, de nincs töke megszólítani. A nők kiszúrják az ilyet és ha nem lépsz spekulálnak.


Hajrá, írd meg milyen volt a randi ;)

2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké.már tudok is egy időpontot ehez :)
2015. febr. 5. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
De nehogy azt írd neki,hogy "nem jössz el randizni?" vagy egyéb hasonlóságok :D
2015. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs fent közösségi oldalakon a lány
2015. febr. 5. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Pl. így:

"Úgy szeretlek Te, mint lótetű a ganét!" :D

Szerintem ki tudsz préselni magadból egy romantikus vallomást!

Jó időzítés, és ne legyen csöpögős!

2015. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs fent facebookon ? az igen :D akkor menj oda dumálj vele mondd neki,hogy valamikor a héten este összefuthatnátok,aztán mondd,hogy most bocs lépnem kell dolgom van,majd rád csörgök :D
2015. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem meg telefonom nincs :D
2015. febr. 5. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!