Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hónapja nem beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónapja nem beszélünk egymással, nem keres, nem reagál semmire, akkor neki semmit nem jelentettem?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom, akivel "alakult" valami, napi szinten beszéltünk (volt, hogy egy nap többször is), de szinte mindig ő keresett. Aztán egyszer csak megváltozott, és nem írt többé, csak ha találkozunk, és mindenképpen oda kell jönnie hozzám, akkor "beszélünk". Szerintem haragszik rám, de ő azt mondta, hogy nem, de semmit az égvilágon nem mond, csak ideges, meg szomorú ha meglát valahol.
2015. febr. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.
2015. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tiltotta törvény, hogy te is ráírj néha. Ilyenkor egy férfi azt gondolja, hogy "Na állj. Mindig én keresem őt, ő sosem engem. Valószínűleg nem vagyok annyira érdekes számára, hogy ő akarjon velem beszélgetni... mintha csak megtűrne. Jobb lesz, ha felhagyok az egésszel, mert nem vagyok fontos neki..."
2015. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Siess amíg el nem felejt! Neked is tenned kell azért hogy legyen valami. Ez 2 embertől függ nem 1 től. Ha szereted vagy szeretnél vele beszélni mindenképpen írj neki :D
2015. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tuti bejöttél neki, csak ráunt arra hogy teper érted te meg nem is nagyon keresed.Írj rá mielőtt kiábrándul belőled!
2015. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, írtam már neki nem egyszer, de az utolsó üzenetem két héttel az elküldés után nézte meg. Igaz, hogy közben többször összefutottunk, de akkor meg sietett. Hát sajnálom, hogy ha ennyire el akar felejteni engem, azért nem kéne így viselkednie akkor sem, ha haragszik..
2015. febr. 5. 19:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy nem támadtam le, barátok voltunk, közel álltunk egymáshoz, gyakorlatilag együtt töltöttünk minden napot hónapokon keresztül, és szó nélkül eltűnik az életemből, de ha meg levegőnek nézem utánam jön, és várja hogy megöleljem, mint régen. Hát nem.
2015. febr. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!