Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Szerintetek két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek két ember szeretheti egymást, annak ellenére, hogy soha egy szót sem váltottak egymással?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,kicsit fura a kérdés. A kérdésem úgy hangzik,hogy két ember szeretheti-e egymást,úgy,hogy nem járnak,sőt,nem is beszélnek. De ismerik egymást,és látják egymást. Lehetséges volna ilyen?

Értelmes,ismétlem értelmes emberek véleményét kérném. Kiváncsiságból,hogy ilyen létezik,vagy sem.



2015. jan. 12. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hááth :D Én éreztem már ilyet... Egy puszta tekintetből..
2015. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Érezni valamit más, mint szerelmesnek lenni.
2015. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerelemre gondoltam. Lehet így kölcsönösen szeretni egymást?
2015. jan. 12. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Van bizony !!!

Bárcsak sosem létezne még szerelem sem.

2015. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mármint hogy titkon két ember szeresse egymást, miközben sohasem beszéltek? Dido egyik klipjében láttam ilyet, azt hiszem White Flag a címe. Nézd meg!
2015. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha némák vagytok akkor ja ^^

Egyébként szerintem nem. Legalább is nálam ilyen nincs mert ismernem kell ahhoz valakit hogy szeressem. Bár ez szerintem szeméyfüggő

2015. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hatos válaszoló,köszönöm a tippet. Jó ez a klip,egész jól szemlélteti ezt. Köszönöm az eddigi válaszokat,kiváncsi vagyok még mások véleményére is.
2015. jan. 12. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát én is valami hasonló helyzetben vagyok, de ez nem lehet szerelem, max. erős vonzódás.

Leírom a sztorim (elég hosszú és viszontagságos :D) : Az egyetemen még október végén, a tréning héten egy előadáson szemeztünk egy sráccal, de el kellett rohannia az előadásról, így nem tudtunk megismerkedni. Mivel más szakra járunk, és más évfolyamra, így szinte nem is láttam azóta, csak párszor futottunk össze:

1. Rohantam előadásra, ő meg a csoporttársaival sétált a folyosón, és összeakadt a tekintetünk.

2. Egyik ZH-m előtt mögöttem ment el, de mivel háttal álltam, és a barátnőimmel beszélgettem, így utólag vettem észre csak.

3. Ment fel a lépcsőn, nevetett valamint az egyik csoporttársával, én meg jóval arrébb tanultam, aztán valahogy felnéztem, ő meg rám…

4. Jó ideje nem láttam, aztán amikor a mosdóban voltam, hallottam, hogy a nevét kiabálják, mire kiértem, már csak távolról láttam hátulról 2 másodpercre, sietett órára. Gondoltam majd óra után, de kiderült, hogy zh-t írtak, ami azt jelenti, hogy jóval korábban végzett, mint én..

5. 1,5 hónap (!) után láttam újra, a szorgalmi időszak utolsó napján, mikor már teljesen lemondtam róla, és a folyóson tanultam, ő akkor jött le a lépcsőn, és kicsit sem feltűnően :D benézett az ajtón a folyosóra és rám, mivel ketten voltunk ott a barátnőmmel, így nyilvánvaló volt a helyzet, meg örültem is, hogy nem felejtett el 

6. Utolsó találkozásunkkor elég érdekes volt, mert már a barátnőim is figyelték, hogy merre jár. Éppen szólt a barátnőm, hogy látta, amikor észrevettük, hogy a folyosón, ott a sötétben telefonált, pont mellette mentünk el. Amikor észrevett, akkor meg elkezdett mászkálni (közben telefonált), és körözni körülöttünk (3 barátnőmmel tanultunk a folyosó végén) és közben nézett. Az egyik barátnőm szerint olyan volt, minta keselyű a tetem felett. :D Nyilván nem mert odajönni, amikor 3 csaj volt mellettem, ráadásul az egyik csajjal már össze is mosolyogtunk a helyzet pikantériáján (mondjuk a srácra is mosolyogtam, de szegény lefagyott :D) ez december végén volt, azóta nem láttam.

Sajnos a vizsgákat is úgy vehettünk fel, hogy pont elkerüljük egymást, valószínű, hogy nem is találkozunk már, mert ő végzős, így már csak a szakmai gyakorlat lesz neki. Komolyan olyan ez, mint egy elbarmolt romantikus vígjáték, hogy bár vonzzuk egymást, mint a mágnes, a sors még sem akarja, hogy együtt legyünk, pedig mindketten megérdemelnénk már, mert régóta egyedül vagyunk.

Ja és a White Flag nekem is eszembe jutott kettőnk kapcsán. :D Hát ilyen az élet…

2015. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 PearlDiver ***** válasza:
#9 ne hagyd annyiban! Még olyan boldogok lehetnétek együtt! :-)
2015. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!