Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj a pasim olebe ult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj a pasim olebe ult. Szerintetek mennyire jogos hogy kiakadtam?

Figyelt kérdés
Ez az eset meg majusban tortent akkor meg csak par honapja jartam a baratommal de most mat egy eve egyutt vagyunk. A csaj amugy nyomul ra es osztalytarsak es tavaly az osztalykirandulason a pasim olebe ult aki ezt hagyta neki. Viszont a baratom ezt nekem csak egy honapja mondta el. Utaljuk egymast a csajjal mar tobb probalkozasa is volt. Azota nem bizok a pasimban es ot idegesiti hogy baszogatom ezzel az esettel.
2015. febr. 5. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tépd meg
2015. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem meg az idegesítene, ha ezzel cseszegetne a barátnőm. Beleült, nagy dolog. Nem ugrált rajta, nem ringatózott, beleült. Osztálytársak, barátok, egyszeri eset volt, az is tavaly. Tedd túl magad rajta, ha nem megy, szakítsál vele, mert ha egy hónap alatt képtelen voltál visszanyerni a bizalmadat, később se fogod.
2015. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
irigylem a problémátokat :D
2015. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eroszakos lany de mar megfordult a fejemben. Semmire nem mennek vele csak jobban probalkozna.
2015. febr. 5. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Néha jobb nem tudni egyes dolgokról. Most ő is fogja a fejét, h bár ne mondta volna el, meg te is idegeskedsz miatta. A csajt meg rúgd le egyszer a suli lépcsőjén, majd megérti.
2015. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyta neki. Ráadásul titkolózott. Nem vagyok benne biztos, hogy itt a csajt kell legfőbb gonoszként beállítani.
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a pasim tehet errol. Holnap megy balba es a csaj is ott lesz es mat most felek hogy lesz valami..
2015. febr. 5. 19:47
 8/13 anonim válasza:
velem is ez volt aztán kiderült h a pasimnak bejön a csaj, úgyh.. sztem inkább beszéljétek mihamarabb
2015. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pasimnak nem hiszem hogy bejon..mindig szidja meg haverjainak is
2015. febr. 5. 19:54
 10/13 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
szaggasd meg a kva any,ját
2015. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!