Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha kiakadok hogy a pasimnak rengetek csaj ismije van és állandóan kommentelget nekik? Kb. minden csaj ismije képét lájkolja. Már párszor kiakadtam rajta szerint tul reagálom meg nem nyomul azoknál a csajoknal meg semmi.

Figyelt kérdés

És még azt sem érti meg, hogy engem ez miért zavar!:@

Nem is értem miért vagyok vele nem is bízom benne az összes energiámat elszívja a hülyeségeivel...sose voltam féltékeny típu most meg állandóan féltékenykedem...komolyan szánalmas ez az egész! Sztem tök alap, hogy ha kapcsolatba vagy tolerálod a másik dolgait és ha ez engem idegesít miért nem tudja nekem ezt megtenni???


2011. ápr. 17. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Fiatalság-bolondság.
2011. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Igen, normális érzés. Én is kiakadnék, az biztos. És ha nem értené meg, hogy ez neked miért rossz, egy ideig csináld te is ugyanezt a fiú ismerőseiddel! Hátha rájön!
2011. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Mi a franc az az ismi?! Anyám! ISMERŐS! Áááá...


"Sztem tök alap, hogy ha kapcsolatba vagy tolerálod a másik dolgait"

Akkor toleráld a dolgait.

2011. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Azt kell mondjam, neked van igazad. Gáz, amit a pasid csinál, hogy barátnő mellett is folytatja ezt a szokását, és az alacsony önértékelése miatt-mert valszeg ezért lájkolgat, hogy pozitív visszajelzéseket kapjon más lányoktól is-nem bír téged tisztelni. Éretlen, nem férfias viselkedés ez. És megfogalmaztad a lényeget: minden energiád elszívja.

Én is ilyen helyzetben voltam, örülök, hogy vége, még ha szerelem is volt.

2011. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Annyira kész vagy. Nem megdugja őket, csak rákattint egy kib.szott gombra. Te vagy a hülye, amiért ilyen f.szságokon idegedíted magad.
2011. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

Nem tolerálok semmit. Azt akarom,hogy a hapsim egy nőt se ismerjen,de is beszéljen velük ésne is nézzen egyre se, és ne is menjen sehová, és be is zárom a pincébe és lehet, hogy a szemét is kiszúrom...

"Ismi"... remélem 16 éves vagy

2011. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Jó médium lennél.
2011. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!

utolsó elötti komment: Teljesen igazad van én is ugy gondolom hogy önértékelési problémái vannak! És szüksége van ezekre a visszajelzésekre...csak engem ez kiborít! Mindjárt 30lesz de még sose volt komoly kapcsolata, neki kellett a szabadság és falta a nőket! Aztán összejöttünk és megmondtam hogy nálam mi az ami belefér mi az ami kizárt vannak normák és szabályok, ha nem tetszik mehet! Azt érzem hogy próbál miattam változni de néha elegem van és olyan fárasztól hogy én mutatom be egy majdnem 30éves embernek hogy hogy kell létezni egy kapcsolatba...Néha nem értem miért jó ez nekem!:S:S

2011. ápr. 17. 23:40
 9/25 A kérdező kommentje:
Jajj ne lovagoljatok már az "ismin"...ISMERŐS ÍGY JÓ? És nem vagyok 16...és "normális" véleményeket szeretnék kapni! Előre is köszi!
2011. ápr. 17. 23:42
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Aha, régen én is azt mondtam volna, hogy nem gáz...de nyilván a kérdező azért nem tudja ezt tolerálni, mert a psiján érzi a szíve legmélyén, hogy nincs a kérdező felé elköteleződve. Sajnos ezt nagyon nehéz belátni.De ezt meg kellene tudnod beszélni vele, vagy kellene tudnod bízni benne, ha ez az ember az lenne, akiben valóban bízhatnál. Szerintem ez a fő probléma, és ezért nem gondolom,hogy a kapcsolat hosszúéletű lesz. Én is basz.attam magam hónapokig, hogy ne zavarjanak a dolgai, tényleg igyekeztem máshogy hozzáállni, de csak nem ment, és teljesen alapos joggal:folyamatosan flörtöl, és a képembe kamuzta, hogy nem.
2011. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!