Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel írják rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írják rá?

Figyelt kérdés

Szombaton láttam focizni egy fiút (14) és rá kerestem. Bejeltöltem és vissza is jelölt. Meg szeretném ismerni, csak nem tudom hogy hogyan írjak rá, vagyis milyen ürüggyel. Nem akarom elmondani neki hogy bejön. Csak félek hogy elakadna a beszélgetés és nem tudnánk írni semmit.

kérlek értelmes valaszokat.



2015. febr. 5. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak írj rá :O aztán majd jön magától bakker :o
2015. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nem jön? Ha nem akar beszélni velem? :S és mit kérdezek tőle?
2015. febr. 5. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy zavarok. Láttalak játszani. Mikor játszotok legközelebb. Jó meccs volt.

Sokat edzel? Tanulás mellett, hogy van időd?

Mit tanulsz? Melyik suliba? Hol akarsz továbbtanulni?

Szoktál bulizni? Hova jársz? Haverokkal, vagy a barátnőddel?

Óó nincs barátnőd, mióta?

2015. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél/segítettetek!:) <3
2015. febr. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!