Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ürüggyel írjak rá?

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon egy srác, egy suliba járunk, de külön évfolyamokra, így nem nagyon találkozunk. Egy közös iskolai rendezvényen lettünk jóban múlt héten, azóta kb minden nap írt nekem facebookon, de nem futottunk össze a suliban. Most pénteken lesz a szalagavatóm és amiatt elég elfoglalt vagyok, és ő mindig ezzel kapcsolatban írt nekem, hogy hogy mennek a táncpróbák, stb. Nagyon odavagyok érte, de mindig ő ír, az iskolában meg nem futunk össze, és ha nem tudunk személyesen beszélgetni (mert nem találkozunk), akkor nem nagyon lesz beszédtémánk :/ viszont nem hív el sehova, gondolom, mert tudja, hogy minden este táncpróbáim vannak. Szeretnék beszélni vele a szalagavatóig is, mit írhatnék neki?

2014. dec. 1. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt, amit leírtál. Írd meg neki, hogy elfoglalt vagy a próbák miatt, de esténként nagyon szívesen beszélgetnél vele. Ennyi, nem kell túlbonyolítani.
2014. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!