Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem keres, pedig megtehetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem keres, pedig megtehetné, annak nem hiányzol? Így igaz, ugye? 19L

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak várja azt hogy te keresd.
2015. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te azért nem keresed őt, mert nem teheted meg, ugye?
2015. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresem, pedig megtehetném, és hiányzik.

Az van bennem, hogy nem akarok a nyakán lógni, biztos van dolga. Majd később.

2015. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Legutóbb én kerestem. Nem foguk nyomulni. Hívhatna, ha akarna...
2015. febr. 5. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen kapcsolatban vagytok. Ha nem jártok lehet hogy csak azért nem ír mert fél hogy nem vagy rákiváncsi, de ha pl jártok akkor valószínüleg nem érdekled eléggé... Nekem is így volt a barátommal... Fenn volt de egy rohadt szót nem írt rám! Szerintem felejtsd el és keress valaki mást!
2015. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
*fogok
2015. febr. 5. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne nyomulás?
2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azelőtt ő engem. Mielőtt letettem, azt mondta hívni fog. Ha kiváncsi lenne rám, venné a fáradságot...
2015. febr. 5. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor duzzogj tovább egyedül ahelyett, hogy megint hívnád. Tudod, felnőtt embereknél ez nem úgy működik, hogy körökre osszuk, hogy egyszer én egyszer ő keres. Az keresi a másikat aki éppen akarja. Ha a barátom azt mondja, majd hív / ír de nekem hamarabb eszembe jut, akkor én keresem, még nem haltam bele.
2015. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van benne igazság, nem is kevés.
2015. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!