Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon egyedül érzi magát és most legszívesebben odabújna valakihez, ha megtehetné?

Figyelt kérdés

És megsimogatnám, megpuszilgatnám....de nincs itt senki mellettem. Rossz, hogy nincs egy fiú, aki ennek örülne:(

21/L



2014. jan. 10. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát, idegenekhez azért még nem
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy most írok én is egy ilyen kérdést... 21/f
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiúnak itt vagyok én és tényleg jól esne de nincsen :P
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de esélyes, hogy 150+ km-re laksz és nagyobb a péniszed, mint az enyém. :c
2014. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5, azt szokták mondani, nem a méret számít
2014. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, pl. én. Tapasztalatom szerint egy kérdéstől vagy egy kérdésre írt választól semmi sem változik meg. Tenni kéne valamit de tanácstalan vagyok. :( 23/F
2014. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en is ugyerzek mint te is en is csaj vagyok s nekem meg arra is szuksegem volna hogy valaki erot is adjon mert 10 napja nem cigizzek es mar maganyomba alig birom hogy negyujcsak ra
2014. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen jól esne ha valaki mellém bújna átölelne :) 24/F
2014. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es: Nem változik semmi se, csak mivel ugye nincs itt senki nekem, ezért uncsizom:) Így került kiírásra ez a kérdés:P Én mást nem igazán tudok tenni most. Aki tud az tegyen.

2-es: És Te kiírtad végül a kérdésed? Mi lett az?:)

8-as: Neked kitartást! Gondolj bele mi a rosszabb, amit most érzel (hogy nagyon rá akarsz gyújtani) vagy amit akkor éreznél ha megtennéd (feladtad). Mindkettő rossz, de az egyiknek van értelme.

2014. jan. 10. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!