Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet laza kapcsolatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet laza kapcsolatokat találni, ami nem teljes egészében, de főleg a szexről szól!? 24/F

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress egy nimfó nőt, de "sajnos" nagyon ritkák. Vagy egy idős elhanyagolt feleséget. De rajtuk kívül csak pénzért találsz ilyen nőket.
2015. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
természetesen itt
2015. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mégsem kaptam egy üzenetet sem:DDDD
2015. febr. 6. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Még az olyan oldalakon se nagyon találni...Nőknél ritka aki ilyet igényel, nekik az érzelmek sokkal fontosabbak.
2015. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így tapasztaltam eddig mindig, de annyi ilyen legendát hallok...
2015. febr. 6. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Na de érdekes.. Nekem van egy barátnőm aki engem kikészít ezzel a laza kapcsolat dolgával.

Szerintm ilyen nincs.

Vagy járok valakivel vagy összejárok valakivel.

Mi a tököm az a laza kapcsolat?? :D

Nincs olyan

2015. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyorsan irányítsd ide a barátnőd! minél előbb keressen fel:DDDD
2015. febr. 6. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
:D
2015. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lássuk, mit jelent egy laza kapcsolat a nő szemszögéből. Körülbelül ezt üzened neki: Figyelj, cicám, nem érdekelsz, kevés vagy nekem, de leereszkedem hozzád néha, és megengedem, hogy leszopjál. Cserébe jól seggbedurrantalak. Igaz ugyan, hogy ezeket te nem élvezed, de kit érdekel? A lényeg, hogy a hét többi napján nem akarlak látni, nem akarok tudni a problémáidról, nem érdekelnek az érzéseid, a vágyaid, a félelmeid, egyáltalán semmi nem érdekel belőled a testnyílásidon kívül.

Ugye milyen jól hangzik?

2015. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!