Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért bonyolítunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért bonyolítunk túl mindent? Az ismerkedést, csókoz, szexet, kapcsolatokat, a kommunikáció a lényeg nem?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyan kérdéseket mit tegyen, hogyan csinálja ezt meg azt, hogy vegye rá, hogy ismerkedjen stb stb. Most ha nézünk akár egy párkapcsolatot akkor 2 értelmes ember bármit megtud beszélni. Szintén olyan kérdéseknél, hogyan tudjam meg stb, miért nem kérdezik meg a másikat? Jó nyílván vannak befolyásoló tényezők, de mit veszthettek azzal ha kommunikáltok a másik féllel? Szexnél is, miért nem kérdezed meg a partnered hogy ez így jó, úgy jó? Minden ember más, kommunikáció nélkül nem értjük meg egymást...

2015. jan. 8. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát neked tuti nincsenek gátlásaid. Másnak lehet úgy fog tűnni hogy intelligens vagy emiatt a gondolat miatt de szerintem csak egyszerűen gátlástalan vagy.
2015. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Te még nem döbbentél rá, mennyi életképtelen ember van. A Taigetoszról kellett volna lebszni őket csecsemőkorukban.
2015. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es vannak gátlásaim, de a saját életünket nehezítjük meg, magunkat korlátozzuk.
2015. jan. 8. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván sose fogod megérteni mert mondjuk nem érzed azt amit a másik ember aki ilyesmit egyszerűen nem mer kimondani, megkérdezni... sajnos én is ilyen vagyok, vannak dolgok (nagyon sok) amiről egyáltalán nem tudok beszélgetni. Alapból is csendes vagyok, de ha jön mondjuk a szex téma... hát én inkább bújok a föld alá minthogy erről beszéljek. És értelmes embernek tartom magam ennek ellenére. Azzal meg nem tudok mit tenni, hogy ilyen besz*ri/szótlan vagyok... mindig ilyen voltam.
2015. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es*
2015. jan. 8. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert az túl bonyolult lenne, megkérdezni a célszemélyt, hogy mit szeret vagy mit nem, hogy mi tetszik neki vagy mi nem, hogy tetszel-e neki vagy nem.


Egyébként általában a gátlás miatt ( félelem az elutasítástól, a rossz választól, a nehéz helyzettől, eddigi csalódások okozta óvatosság, stb sorolhatnám reggelig).


Egyébként nincs is semmi baj ezzel, ha nem izgulnál előtte a válaszán, ha nem félnél, hogy nem sikerül, akkor nem is jelentene az egész semmit neked. Csak nem szabad a csapdájába esni, hogy a meggátoljon a cselekvésben/kérdezésben. Az óvatosság sose rossz.

2015. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es válaszíró: amúgy ettől szép az egész hogy nem ilyen egyszerű.
2015. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!