Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rajta kapott hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internet55 kérdése:

Anyám rajta kapott hogy azt csinálom. Akkor azt kívántam hogy bárcsak világvége lenne. Mind2-n meglepődtünk anyám nem is kicsit, én azóta nem is merek kijönni a szobámból most mitcsináljak? Ezek után már semmi se lesz ugyan az?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, anyukád már látott farkat, nem fogja különösebben megérinteni.
2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Húúúú de gáz! Nem lennék a helyedben!
2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már ha fiú vagy.
2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Anyukádnak lehetne esze, hogy megbeszéli veled...
2015. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem ha lesz gyerekem, biztos nem fogja kínosnak tartani a maszturbálást, nekem se és a páromnak se az..
2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem Baj tuleled,es az normalis hogy a fiatalon masztiznak,es a ciki csak 3 napig tart.
2015. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mindent megszoktunk beszélni, de ezt nem hiszem kise jöttem azóta se a szobámból nagyon félek
2015. febr. 6. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, mindenki csinálta, csinálja. Nem te vagy az utolsó, és nem is az első. Csak akkor beszéld meg anyukáddal, ha ő kezdeményezi a beszélgetést egyébként nem. Valószínűleg látott már ilyet. De rakj ki egy kopogj táblát, vagy zárd be az ajtót, vagy legalább tegyél valamit az ajtó elé, hogy időben elrakd.
2015. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én anyával ezt már 12 évesen túltárgyaltam. Többször rám nyitott már nem csináltunk belőle ügyet. Ennyi.
2015. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy gáznak érezd. Lehet, hogy meglepődött anyukád, meg az is, hogy zavarban volt, de hidd el, hogy felnőtt nőként tisztában van azzal, hogy hogyan működik a férfi test (tuti látott már legalább egyet közelről, ha gyereke van :-) , és a hogy egy egészséges kamaszfiúnál / férfinál egy teljesen természetes dolog.


Elhiheted, hogy ő valószínűleg legalább annyira cikinek érzi, hogy rádnyitott. Szerintem van az az életkor, ami felett az lenne a természetes, hogy egy szülő tiszteletben tartja a gyerek privát szféráját, és nem megy be kopogás és "szabad" jelzés nélkül a szobájába.


Anyukád most valószínűleg megtanulta ezt. Szerintem ne fogd fel úgy, mint egy kisebb világvégét! :-)

2015. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!