Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók? Mikor? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Mikor? Hogyan?

Figyelt kérdés
Oké, a kérdés egy tizenhároméves kis senkitől származik(jómagamtól) és gondolom nem meglepő hogy ez a téma foglalkoztat. Igen. szóval csak úgy kérdezem, hogy nem-e volt undorító, én személy szerint írtózom a gondoltattól is hogy valaki ledugja konkrétan a nyelvét a torkomon.Szóval,ja. Akkor: Mikortól "ciki" ha nem volt első csók? Mennyire volt rossz esetleg jó? El lehet e rontani? van e valami tipp hogy ne bénázzuk el?

2015. febr. 6. 21:41
 1/4 Jázi :) ***** válasza:

Ha eljön az ideje nem tartod majd undorítónak. :)

Elrontani el lehet, de ahhoz nagyon bénának kell lenni. Amúgy meg jön magától, ráérzel az ízére :)

2015. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nőlj fel aztán szerezz saját tapasztalatot :D
2015. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem undorito..nem lehet el rontani..nem lehet el bénázni:D

Nekem nem volt kelemes az elso..ha akarsz tanacsot vagy csak beszelgetni írj!:) 13/L

2015. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hi, én 14 éves vagyok és nekem novemberben volt az első csókom. Szerintem nem ciki 13-14-15 évesen, elvégre több barátnőm nemsokára 15 lesz, és még nekik sem csattant el. Nem vagyok egy nagy csók szakértő, de biztos el lehet rontani, bár személy szerint nekem csak jótapasztalatom van róla, pedig a srácnak és nekem is az volt az első. :D Hát tippet nem tudok adni, a csók jön magától. Mi például egy kirándulásról jöttünk vissza és amikor már mindenki leszállt akkor odahajoltam hozzá és megcsókoltam - még a szája is édes volt x3 . A második meg egy suli-buliba, ott mindenki előtt, igaz sötét volt és bömbölt a zene, az egyik tanár vakuval fotózott mindent... de nekem az is nagyon tetszett, és szerintem a srácnak is.

Egy sokszor hallottam, hogy xy egyáltalán nem ilyenre számított és undorító volt meg nyálas. Ha esetleg nektek is ilyen lenne, akkor viszont gyakorolni kell x3 Sok sikert :D

(egy kicsit értelmetlen lett, de remélem érted :D)

2015. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!