Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene felejtenem végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene felejtenem végleg?

Figyelt kérdés

4 hónapja nem beszéltem már a volt barátommal,akivel volt egy fél éves kapcsolatunk.


nem felejtettem még el őt, hiányzik.

a szakítás ugyan már közel egy éve volt, de szakítás után még hónapokkal keresett engem,hogy hiányzok neki. én büszkeségből írtam neki,hogy ezt nem gondolhatja komolyan, eddig szenvedtem ,és hirtelen csak felbukkan .


maga a szakítás azért történt,mert nem bíztam benne. más lányok felé is érdeklődött, adott okot a féltékenységre.

arról nem is beszélve,hogy ő meg nem hitt bennem,nem hitte el,h szeretem ...


ketten rontottuk el az egészet.

nekem ő az első olyan személy,akit igazán szeretek..


szakítás után volt egy pár hetes "kapcsolata".. aminek híre eljutott hozzám,és írtam neki egy levelet,hogy azért ,mert ő már elfelejtett engem ,attól még nem kell direkt tudatni velem ezt az egyik barátján keresztül...

ebbe a levelembe beleírtam,hogy habár még szeretem,de el tudom fogadni,h ő már nem,és hogy tovább lépett..


azt hittem ,menni fog a tovább lépnem,de nem.

akárhogy próbálom elfelejteni,nem megy...mindenkiben őt keresem.


az ő utolsó levele (válasz az enyémre ) az volt,h ő elfogadta,h nem lehetek az övé...

erre már nem írtam semmit.....


Mit tehetnék,ha még mindig szeretem? Élőben keressem őt,legalább annyira, h lássuk egymást,még ha először nem is beszélnénk?



19l


2015. febr. 6. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ez érdekes... hianyzol neki meg eza "elfogadta hogy nm lehetek az övé" is furcsa szval nm igazán értem... ha látod még hogy van esélye a dolognk akk ne levelezgess hanem probalj vele élőbe beszélni az azér mégiscsak más... ha nem megy már a dolog... akk viszont tedd tulmagad rajt es nebeszelj vele mer ugy tenleg nehéz... aztán majd vszinü jön valaki jobb :-)
2015. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha biztos lennék 100 százalékban,hogy nem érdeklem,akkor nyugodt lennék,és el tudnám fogadni,hogy vége...

De azt érzem,hogy ő még nem felejtett el...

viszont sok idő telt már el az utolsó levél óta 4 hónap... félek,tévedek,és elfelejtett

2015. febr. 6. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
#1Es vgyok:,Hát igen ha 4honapja nm beszéltetek ténleg sokidő szerintem keresett egy csajt akkivel tullép rajt és aki elfeledtet... sztem neked is elkéne felejtened és mjd jön más :)
2015. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azt tudom,h azóta volt egy rövidebb kapcsolata ..de most jelenleg egyedül van . és ahogy értesültem róla,nem túl boldog...

hiányzik neki a szerelem.

2015. febr. 6. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor talalkozzatok élőben .. ha máshogynem ismerősön keresztul/segítségével .. es beszeljetek mmeg a dolgokat :)
2015. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!