Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy másfél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy másfél év után még mindig szeretem az exemet? Mert hát ő okozott fájdalmat, és az lenne az ésszerű ha elfelejteném. Hogyan legyek végre túl rajta, végleg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha megbántottad, és még mindig szeret akkor lehet hogy ő az igazi, érdemes volna megpróbálnod.
2015. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem éppen normális, hogy nem tudsz tovább lépni. Foglalkozz már a pasikon és a kapcsolatokon kívül mással is. Például kezd új hobbiba, sportolj, vezesd le a feszültséget. Tölts több időt a barátaiddal.
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
1. te nem tudsz olvasni??
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem tud felejteni, hazugság az egész, csak az ember tovább él vele. A félelmeken úgy lehet túlesni, hogy szembe nézünk vele. Egy próbát megér, ha sikerül boldog lehetsz, ha nem jön össze akkor haragudni fogsz rá, és többet nem fogod szeretni.
2015. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1*-Ő bántott meg nem én őt..

2*- igazad van sok mindenbe, kicsit erős állítás h csak pasikkal és kapcsolatokkal foglalkozom, bár így lenne, mert akkor ott tartanák, hogy érdekelne más pasi, de nem így van és ezen szeretnék változtatni.

4*- nem haragszom már rá, csak 1szerűen hiányzik

2015. jan. 12. 15:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Eszméletlenül nagy fájdalmat okozott, de lassan egy fél évvel a szakítás után is szeretem.

Szerintem próbálj meg ismerkedni, foglald el magad mással hogy ne ezen járjon az eszed. Ha pedig nagyon nem megy keresd fel esetleg,mert mint előttem már írták tényleg lehet ő az igazi neked ha ennyire nem tudod elfelejteni.

20/L

2015. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

lehet h ugy gondolom h ő az igazi, de ha neki nem én, az csak zsákutca.

el kell elejtenem , még ha a fejemet a falba is kell h verjem.

2015. jan. 12. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2015. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod megbeszélni vele? Lehet tanult a hibájából, és tudott változtatni. Sok olyan ismerősöm van, akik együtt voltak, szétmentek, külön voltak hónapokig, vagy évekig, egymásra találtak újra, és azóta is boldogok együtt. Ha nem tudod elfelejteni, akkor lehet, hogy nem is kell. Beszélgess vele barátként, ki tudja, lehet ő sem tud téged elfelejteni, csak nem mer kezdeményezni.
2015. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, szívem szerint ezt tenném, de barátnője van, szerintem nem illenek össze és nem hinném, hogy sokáig 1ütt lesznek, bár kitudja. Nem akarok a szánalmas harmadik lenni, aki belerondít 1 kapcsolatba, inkább bízok "az idő mindent megold" filozófiába, habár ez az idő eléggé kegyetlen hozzám..
2015. jan. 13. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!