Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most biszex vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem valami különös okból vonzódni egy lány iránt. Ami nem is lenne baj, csakhogy én is lány vagyok. Minden este úgy fekszem le, hogy róla álmodozom, és miatta várom a sulis napokat is. És amikor meglátom őt más fiúval, vagy akár lánnyal, akkor elfog a féltékenység. Ez a lány biszex, ezt bevallotta nekem. De most akkor én is az lennék? Hiszen a fiúk is ugyanúgy érdekelnek, de ez a lány elvonja a figyelmem mindeni másról körülöttem.

15/L



2015. febr. 7. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy lányhoz vonzódhatsz vagy érezhetsz iránta vonzalmat.. De nem vonzódhatsz egy lány iránt.


Igen, amiket leírtál, azok biszexualitásra utaló dolgok.. Ám én nem zárnám ki, azt sem, hogy homoszexuális vagy.

Éreztél már ehhez hasonlót veled ellentétes nemű iránt?

2015. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen éreztem már többet az ellentétes nem iránt is. De ez most teljesen más. Most is mikor írok és rá gondolok folyton hevesen ver a szívem és bizsereg a gyomrom:s

De van egy nagy baj,

a szüleim teljes mértékben ellenzik az azonos nemű emberek együttlétét.

Ezért se fogok nekik mondani semmit, ha esetleg rájövök, hogy tényleg biszexuális lennék.

2015. febr. 7. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ahhh pont ilyen helyzetben vagyok én is és nem tudom még felfogni és értelmezni a dolgot:D

15l

2015. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem biztos hogy biszex vagy, azis meg lehet hogy csak kiváncsi vagy rá mivel elmesélte a lány hogy ő biszexuàlis és így el kezdett érdekelni a dolog.

Idővel kiderül!

2015. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabika8 válasza:
Abbol amit leirtal sztm biszex vagy. Velem is ez volt amikor meg lattam vagy ra gondoltam hevesen vert a szivem es mindig ra gondoltam es a korulottem levo emberek nem "leteztek" ha tul jo baratok vagytok akor mond el neki o erteni fogja es meg segit is neked. Es a szuleid elitelhetik az ilyen embereket de nem tudnak tenni ellene. :) 16/L
2015. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!