Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kuldott egy tragar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kuldott egy tragar szamot. Megis mi jogon?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszett, tobbszor akartunk talizni de mindig lemondta egy kamu indokkal utana meg rohogve meseli, hogy itt latott meg ott latott. A heten is eljatszotta ugy hogy kozbe lett baratnoje...Az a baj, hogy bevalalos vagyok volt szexchatelesunk meg tudta, hogy lefekudnek vele... Erre ma kuldott egy szamot aminek a cime szoponc..Nekem uzibe kuldte... Hat nem en akartam megcsalni a paromat vele.
2015. febr. 7. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
csak mert szórakozik veled.
2015. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van még egy másik hasonló zene...ezt nem küldte el?:( : Awful -Forintos nők
2015. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Miért foglalkozol még egyáltalán vele?
2015. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen zenéket hallgat azzal már nem érdemes beszélni.
2015. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már rég rossz. Ribinek néz téged, nem vesz komolyan. Olyan jogon, ahogy előadtad magad. Legközelebb (a következő pasidnál) legyél jóval visszafogottabb, ha nem akarod, hogy ugyanez megismétlődjön.
2015. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bevállalós vagy, szexchateltél vele, lefeküdnél vele. Szerintem legtöbben mi nem bukunk az ilyen "odaadom magam" lányokra. Hallgasd a zenét!
2015. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!