Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat gondolok a volt barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolok a volt barátomra, de nagyon szeretem a mostanit! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül tekints vissza a múltba!!!!!
2010. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem felejtsd el a srácot.(a régit)
2010. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk...
2010. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bár csak én lennék az,mert én nagyon szeretem a volt a barátnőmet!!!!
2010. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem előző barátom volt az első komoly, ha érted mire gondolok... aki viszont kihasznált, majd eldobott, így rendesen össze voltam törve még akkor is, mikor mostani kedvesemmel összejöttem. Vele mindent megbeszélünk. mindig mindent elmondtam Neki, azt is mikor az ex az eszembe jutott, vagy gondolkodtam a régebbi dolgokról. és nem esett Neki rosszul, mert tudta, hogy Őt szeretem, csak még fáj a múlt... nagyon sokat segített, és azóta még jobban imádom Őt, és már csak a gyűlölet az ami a régi felé maradt...

16/L

2010. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!