Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki magammal és az adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm, amit a tükörben látok, nem tudok megbékélni az arcommal, a kinézetemmel, úgy érzem, az adottságaim miatt sosem lehet egy rendes párkapcsolatom (ami nem azon alapul, hogy "leadom a szintet"). Mit lehet ezzel kezdeni? Már évek óta vagyok ebben a helyzetben és állandóan ez van a fejemben.

26/F


2015. febr. 7. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem változtatsz magadon? 3 hét alatt majdnem 8 kilótól szabadultam meg, és ezért mindösszesen napi 2 órát kellet mozognom.
2015. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert a testemmel semmi baj. Rendszeresen sportolok, jó alakom van. Az arcomon viszont nem tudok változtatni, és azt utálom magamon.
2015. febr. 7. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Szakáll? Az a legjobb smink, olyan formát varázsolsz magadnak, amilyet csak szeretnél.
2015. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi baj az arcoddal? Kuldhetsz kepet privatban, segitek. Az is lehet, h az egesz csak a fejedben letezik. :-/

Szeretned kell magad, kulonben hogy varhatod el, h masok szeressenek?

2015. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, bazzeg, ezer gáz fejű csávó van, aki jó testtel simán bejön a csajoknak. Az önbecsülésedett kellene csak szép lassan feljebb tornázni.
2015. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába mondanám én is egy kép után, hogy szexi vagy, szívesen hasonlítanék rád, attól még te nem fogsz magadnak tetszeni. Az igazság az, hogy tényleg nagyon-nagyon sokat befolyásol a szőrzet. Én is gyűlöltem magam 25 éves koromig, aztán új haj, másmilyen szakáll, és már egészen megkedveltem magam.
2015. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Erről a képről kb. hanyas kinézetű lányok érdekelnek téged?


[link]

2015. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még szakállat se tudok növeszteni, olyan az arcszőrzetem mint egy 14 évesnek.
2015. febr. 7. 13:28
 9/13 A kérdező kommentje:
8+
2015. febr. 7. 13:28
 10/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
a pszichologus a legjobb megoldas,mert amig nem tudod magad elfogadni,addig tenyleg ne szamits semmire.
2015. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!