Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinaaaa kérdése:

Hogyan béküljek ki a legjobb fiú barátommal?

Figyelt kérdés

Eddig össze voltam veszve a barátnőmmel, és akkor megismerkedtem vele, és nagyon jóba lettünk. Megmondtam neki, hogy azzal a lánnyal soha nem fogok kibékülni, majd másnap kibékültem vele, de mondtam neki, hogy semmi jóra ne várjon (a lányhavernak mondtam). Mire fiú barátom kiakadt!

Holott amikor ő mondta, hogy utálja másnap összejött vele.

Azóta mondogatja, hogy nagyon haragszik rám :(

Ki fogunk békülni valaha? :(

Mert ő bizonygatta, hogy nem fogunk, mert nem lenne értelme. Neki én voltam a legjobb barátja, és teljesen megbíztunk egymásban. Várhatok változást? :(



14/L



2012. máj. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondanád érhetőbben? kicsit zaVAROS
2012. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

legjobb barátnőmmel félévkor átmentünk egy tőlünk 25 km-el arrébbi városba...Baja... amikor átmentünk minden új lett egyszerűen ami megváltozhatott megváltozott. És a képbe jött egy srác, barátnőm exének a kiköpött mása. Ő azt mondta nekem folyamatosan, hogy megkaphatom, neki nem kell... erre fokozatosan magába bolondította. Mikor egyik nap összejöttek. A sírás kerülgetett de boldog voltam, mert ők is boldogok voltak. Aztán a sráccal elkezdtünk egyre jobban barátkozni. Mikor szétmentek én mellette voltam. Tesók lettünk, legalábbis olyan közel voltunk egymáshoz hogy annak tekintettük magunkat. Egyszer lejött az eredeti otthonomba, mert ő bajai. Mikor lejött ő és a barátnőm nem voltak együtt, és eljött hozzám is. Ketten voltunk senki nem zavart minket. Kibeszéltünk mindent, elmondta, hogy örökké mellettem lesz. Aztán elkezdtek kibékülni barátnőmmel, mikor én összevesztem vele, de elviseltem.

Aztán az egyik ünnepségen kiderült, hogy fiúhaverom megkérdezte a volt barátnőmtől, hogy összejönnek-e újra. Engem nem is annyira zavart, hogy megint, hanem az, hogy nekem nem szólt. Megsértődtem, de mégis vele maradtam.

2 napra rá megint szét... ebből lett elegem. A volt barátnőmet elkezdtem neki lehordani mindennek, hogy milyen is valójában. Ő persze megbánta amit velem tett, de még akkor sem akadtam ki rá. Mondtam haveromnak aki akkor már a legeslegjobb barátom volt, hogy én soha nem fogok vele kibékülni, de erre mondta, hogy 1 hónapig bírjam kibékülhetek vele, hisz meg fog becsülni. Megtettem, de ő kiborult, hogy én miért is békültem ki vele. Nem értettem mi baja volt. A tegnapi napig nem tudtam, mire ma rákérdeztem, és alig kaptam válaszokat. Ennyire magabiztos soha nem voltam. De közben mind a ketten rájöttünk hogy én szeretem, de ő palástolni tudja, de nagyon.

Mégis mit vétettem ellene?? Én kiálltam mindig mellette még akkor is ha nem neki volt igaza, de ő az első veszekedésnél otthagy, ami tőlem jött... ?

Nem értem...velem van baj? :( :S

2012. máj. 21. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi az elejét értettem, de a vége már megint zavaros? nem voltál kiakadva a haverodra de mégsem beküldtél ki vele? és kint bántottál meg?
2012. máj. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

gondolom annál a résznél akadtál meg, "Mondtam haveromnak aki akkor már a legeslegjobb barátom volt, hogy én soha nem fogok vele kibékülni, de erre mondta, hogy 1 hónapig bírjam kibékülhetek vele, hisz meg fog becsülni. Megtettem, de ő kiborult, hogy én miért is békültem ki vele."

Legyen a lány L betű a fiú F betű....

Mondtam haveromnak F-nek aki akkor már a legeslegjobb barátom volt, hogy én soha nem fogok vele kibékülni L-el, de erre mondta F nekem, hogy 1 hónapig bírjam kibékülhetek L-el, hisz meg fog becsülni L. Megtettem, de F kiborult, hogy én miért is békültem ki L-el.

2012. máj. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!