Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek, ha a barátnőtök magassarkút, miniszoknyát, miniruhát, kivágott felsőt hordana?

Figyelt kérdés
De nem olcsó k.rvás stílusban, hanem csinosan, nőiesen. Ja és nem csak ilyen ruhákból állna a ruhatára.

2015. febr. 7. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Miniszoknya és miniruha, kivágott felső eleve nem tudom milyen szempontból lehet nőies. Nem attól nőies valami, mert minél több látszik.
2015. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék. Az asszony 110 kiló.
2015. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy állna neki.
2015. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem erdekelne ha olcso k.rwas... ha jol erzi magat abban amit hord, minden remek. merjen maga lenni es felvenni amiben jol erzi magat.
2015. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Megint a kis 16 éves érdeklődik. Hát hordjál ilyen ruhát, ha azt szeretnél, az ég szerelmére.
2015. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hordok is, csak érdekel h állnak hozzá az itt lévő "pasik"
2015. febr. 7. 14:42
 7/15 anonim ***** válasza:

attol függ hogy veszed fel

[link]

nézed meg hogyan párositják a miniket

igy ízéses leszel

sokaknál összefonodik a mini az olcsó stílussal pedig nem az.

függ milyen az alakod

2015. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szuper. Tehát mert szeretem, ha valakin van ruha is, nem félmeztelenül mászkál, már csak idézőjeles pasi vagyok.
2015. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

magassarkú+miniszoknya+miniruha,kivágott felső az együtt csak olcsó k.vás lehet. Külön-külön még lehet csinos és nőies.

Férfi szemmel lehet, hogy jó, de csak megnézni. Semmi több.

Nem örülnék, ha a barátnőm így nézne ki. Sőt, nem is kellene ilyen barátnő.

2015. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8-as nem azért vagy idézőjeles pasi, hanem mert gyikon a pasik nagy része nem úgy néz ki, ahogy egy férfinak kikéne néznie... az itt lévő pasik 90-a nemtelen

persze vannak kivételek

ha te kivétel vagy akkor bocs

2015. febr. 7. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!