Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám rajtakapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyám rajtakapott egy idősebb pasival

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a pasi 26,pár hónapja ismertem meg egy szórakozóhelyen. Nekem már akkor is bejött, de az életkora miatt gondoltam, ebből semmi komoly nem lehet. De mivel tök jól eldumáltunk, meg minden, telószámot cseréltünk. Aztán kiderült később, hogy tök közel lakunk egymáshoz, így sokat találkoztunk, és elég jóba lettünk.

Az eset pedig a minap történt, sokáig melóztak a szüleim, én egyedül voltam otthon este, és kaptam egy jó kis áramszünetet. Felhívtam a srácot (mobilon), hogy nem akar-e átjönni, mert félek (amúgy nem féltem, csak egy kicsit rájátszottam 😀), és mivel nála is hasonló volt a helyzet (mármint áramszünet, nem félés 😂😂), így átjött. Tök jól elvoltunk, egy idő után (megjegyzem, az a szerencsétlen áram 1,5 óra után jött vissza) előkerült egy üveg bor is, tehát a gátlásoknak annyi volt. És hát valahogy egymáson végeztük (még előtte folyamatosan cukkolt hogy félek, én lökdöstem, ő csikizett, na, mindenki el tudja képzelni)

Igazából nagyon még nem voltunk benne, csak az ölében ültem és smároltunk, meg lekerültek a felsők, de azért mégis gáz volt a dolog vége, nem vettem észre, vagyis nem hallottam hogy anyukám hazaért. És ami a leggázabb volt, hogy miután meglátott minket, nem szólt azonnal, hanem addig várt amig észrevettem, hogy az ajtóban áll. (Ez kb 1 perc volt) szörnyen kínos volt, senkinek sem kívánom azt az érzést. Utána persze egy nagyon kellemetlen beszélgetés várt rám, anyu nagyon kiakadt, nem azért mert ezt kellett látnia, hanem a srác életkora miatt, meg hát kényszerített hogy mindent mondjak el róla amit tudok, és ez sem nyerte el a tetszését (egyetemre jár amúgy, de olyan életművész tipusu, rengeteget utazik, szórja a pénzét meg hasonlók)

Rosszul érzem magam, mert úgy gondolom, nem csináltam akkora bűnt, ami miatt ilyen szintű leb.aszást érdemeltem volna, és úgy érzem, jogy elvesztettem anyum bizalmát.

Mit tegyek, hogy ez a helyzet változzon?

17L


2015. febr. 7. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Anyudat kérdezd. Naiv vagy még nagyon, a lebaszás jogos volt.
2015. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát a helyében én is ezt tettem volna.

Ez az "edd meg,amit megfőztél" kategória.

Mit tegyél? Vannak fiatalabb srácok is, ha érted. Mondjuk ők nem biztos, hogy vennék a "félek a sötétben" trükköt.

2015. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Taps,taps,taps.

Nem kéne 17 évesen egy 26 éves pasival kezdeni, akár milyen jól elbeszélgettek.

Ha nem jön meg anyukád akkor meg is dug? És mit gondolsz mennyire kell egy majdnem 30 éves férfinak egy kislány?

2015. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ebben a korban egyáltalán nem olyan sok az a korkülönbség.
2015. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
47%
A szuloknek van egy olyan hibas szokasuk,hogy megprobaljak frusztralni a gyerekuket az ilyen helyzetekben,mert azt akarjak mutatni hogy o"k Jo szulok,es a szelto"l is megovjak csemetejuket.Az eletkorral nincs Baj,mert egy 26 eves Mar erettebb.Te pedig ne erezz lelkiismeretfurdalast mert tenyleg nincs ezzel problema.A szulok ffoleg amiatt aggodnak,hogy kit szolnak majd a szomszedok ha ezt megtudjak.A lelkizest vegig kell hallgatni, Igazad van,bla bla bla.
2015. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom neked is "jó fej" anyud van.( Mint az össze csajomnak eddig... utálom őket, nem nagyon értik meg a lányukat, Na de) Semmit ne tegyél, próbáld elfelejteni az esetet, a pasival meg ha úgy érzed nem erőltet semmit, akkor nyugodtan találkozzatok :)

Viszont ha nagyon erősködik, vagy akar valamit akkor NE, az idős fiúk, még ha nem is látszik rajtuk néha, simán kijátszák egy fiatalabb lány ártatlanságát.


18/f

2015. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
36%
3-as!Mi lett volna hogy ha dugnak.Miert ilyen maradiak,vagy irigyek?az emberek?
2015. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem egetverő a korkülönbség, anyukádnak valószínűleg inkább az volt a baja, hogy egyáltalán rajtakapott. Ha 17 éves lett volna a srác, akkor talált volna már indokot, amin lovagolhat.
2015. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, elég biztos vagyok benne, hogyha nem jön haza, akkor lefeküdtünk volna.
2015. febr. 7. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Inkabb az zavarna hogy egy VADIDEGEN FELNŐTT van a lakasomban a tudtom nelkül akit a tini kislanyom hivott fel...


Ezek utan en se biznek meg benned.

2015. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!