Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Hol volt?

Hogy történt?

Hány éves voltál?

Kort és nemet is írjatok ha lehet.

Köszi a válaszokat:)



2015. febr. 7. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Zanzában

Nem emlékszem rá..

15 voltam

2015. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem volt még. A hangsúly a "még"-en van.

19F

2015. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyári táborban.

Napokig csak dumáltunk, majd enyhén a falhoz nyomott és megcsókolt.

16 voltam.

17/lány.

Szívesen!

2015. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves voltam, a lány 16 éves. A városunk van vagy 10 középiskola és közöttük hirdettek egy ilyen színházi versenyt, ahol minden iskolának elő kellett adnia egy jelenetet valamiből (pl. Ember tragédiája, vagy más években másból). Az előadás előtti napon és az előadás napján már a városi színházban próbáltunk és akkor találkoztam a színpad mögött egy másik suliba járó lánnyal, akivel kb. első látásra egymásba estünk.


Az előadás után, az esti buliba eljött velem, de hamar haza kellett mennie. Elkísértem párszáz méterre a hidegben (február volt) a buli helyétől, aztán a buszmegállóban megcsókoltam. Vagy 10 percig csókolóztunk. Jó volt. Ja és arra emlékszem hogy a hasam nagy görcsölt (az idegességtől) a csók előtt, de valamennyire még alatta is.


Azóta eltelt pár év. 10 lánnyal csókolóztam az életben és közülük összesen 3-mal feküdtem le, köztük az első csókos lányommal is, aki egyben a barátnőm is volt jó ideig.


21/F

2015. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Westend tető.

Lekaptam.

16

18/F

2015. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sehol

Sehogy

17 vagyok

Es fiu..

2015. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jegkoripalyan tortent, 15 evesek voltunk, es csak megcsokolt. Borzalmas volt...
2015. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14 évesen

Tanórán spontán

Csalódás volt a sok romantikus sorozat után, amit akkoriban néztem.

Kicsit hányingerem is lett.

25L

2015. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
deák téri metró aluljáróban, első randin, nagyon gáz volt :D 15 voltam, most 17L
2015. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Emberek ***** válasza:

Az első még a Dunaparton volt, az első randink után 2 nappal mentünk ki suli után, és egyszer csak odafordult hozzám a barátnőm, és megcsókolt.

Akkor 15 éves voltam, most 17 vagyok

2015. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!