Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú előttem ül és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú előttem ül és mindig nyúltózkodik múltkor már az arcomba nyújtózott és ez akkor minek a jele?

Figyelt kérdés
A régi helyén ezt nem csinálta, de ahogy volt a félévi ültetés möge kerültem és most állandóan csak nyújtózkodik.
2015. febr. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeretne megöklözni
2015. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orrba vágott?
2015. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje!
2015. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
biztos nagyon fáradt
2015. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vágott még orrba.
2015. febr. 7. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
nem egy ertelmu? uj szek es kenyelmetlen faj a hata legkozelebb csak poenosan vagd nyakon ahogyan reagall maris tudod mi a helyzet... :)
2015. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van barátnője, aki minden este lefárassza és a suliban adja ki a fáradt gőzt. Most komolyan ennyiből senki nem fogja tudni megmondani. DE Isten megáldott minket embereket egy olyan képességgel, hogy kommunikáció, amit igaz nagyon kevesen űznek mesterszinten. Kezdj el vele beszélgetni, és rögtön kiderül, hogy akar-e valamit vagy sem.
2015. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mostanában fáradtabb
2015. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És milyen kérdéseket tegyek fel neki?
2015. febr. 7. 19:29
 10/11 anonim válasza:
Neveletlen egoista..
2015. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!