Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bi kérdés! Szerintetek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi kérdés! Szerintetek? Nem csak bi knek érdekel a véleménye.

Figyelt kérdés

2 barátnő. Smároltak. Az egyiknek van barátja távkapcsolatban. Mindkét csaj akarná a másikat (lehet hogy nem csak szexuálisan) de akinek a barátja van azért nem tesz semmit mert nem akarja megbántani egyiket sem. A másik viszont ( a szingli) nem akarja még szarabb helyzetbe hozni a csajt ezért nem kezdeményez.

Tanács? Vélemény?



2015. febr. 7. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hármas?
2015. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy a srác tud róla hogy a barátnője érez valamit a csaj iránt és ez nagyon zavarja ( bár gondolom ez érthető..) és a szingli csajnak egyáltalán nem jön be a srác (amúgy..) / csak a hármas miatt tettem hozzá / xD
2015. febr. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

$Z@R helyzet, és a nemszingli lány oldaláról egy nagyon-nagyon szemét helyzet! >(

MIÉRT KELLETT HÜLYÍTENI A FIÚT!


Ti lányok, tényleg nem tudjátok felfogni, hogy a férfi nem egyenlő a barbárral, és neki is vannak érzelmei, AMIVEL NEK KÉNE JÁTSZADOZNI, és próbálgatni se, a lány saját javára.

És akkor csodálkoztok, amikor egy fiú már bunkó, pofozkodó a lányokkal, megveri őket, stb?! VESSETEK MAGATOKRA!


Legalább annyi lélekjelenléte lenne a nemszinglinek, hogy magábanéz, aztán elmondja az igazságot.


Komolyan lányok : hogy tudtok így romantikáról, tartós kapcsolatról ábrándozni? Mégis mit vártok?


(na, kíváncsi vagyok kérdező, válaszolsz-e)

2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugi válaszolok xD amúgy én a szingli csaj vagyok a sztoriból de a másik se tehet róla hogy érez valamit irántam na. a srácot meg tényleg nagyon szereti pont ezért nem történt semmi olyan kettőnk között..
2015. febr. 7. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy meg mint irtam már az előző kommentben elmondta a fiúnak az igazságot!
2015. febr. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!