Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a szerelmi kirohanások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a szerelmi kirohanások elleni gyógyszer? Ha igen, mi a neve, és hol lenne beszerezhető? >Nem heccből kérdezem. < [hormonzavarra gondolnék]

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy egy hete van egy nagyon erős szerelmi vonzódásom, amiről több dolog miatt is felismertem, hogy nem egészséges, és szabadulni akarok belőle!


Az első, és ABSZOLÚT NYÍLVÁNVALÓ szempont, hogy azonos nemű felé való vonzódás. Bummm. Ez van. Nekem is szar, főleg úgy, hogy eddig kerültem is a melegeket. Ritka $z@r érzés ez így most. ='(


A másik, hogy pusztán külsőségek miatti vonzódás (testi külső/jellegzetességek, arcvonások, megfigyelt gesztusok, stb.), ami ömmagában sem egy egészséges vonzódásra utal.


A harmadik nyílvánvaló jel a nagyon hirtelen és nagyon intenzív fellángolás, ami miatt teljesen stresszes, feszült vagyok, fizikailag is görcsölök, alig tudok valamire figyelni, folyamatos ingerekre (pl. zene) van szükségem, stb. Én is tudom, hogy ez se természetes.


Én azt is gyanítanám akár, hogy valami hormonzavar van a háttérben. Ami lehet, elmúlik egy fél hét múlva, lehet, hogy kettő hét múlva, de lehet, hogy 2 hónap után se... az meg már számomra ebben a helyzetben nem belátható és kezelhető idő.


A vonzódás egy, hasonló korú személy fele irányul - ki tudja, lehet, ez is számít, mindenesetre ez azért fix -, és habár testi/külsőségek alapján való vonzódás, szexuális együttlétre való vágy, gondolat mondhatni _abszolút_ nincs. (mivel ilyenkor sokan ebből indulnak ki, ezért említem meg)


Tehát fontos kérdés számomra, hogy ez kézzel foghatóan, gyógyszeresen hogyan lehetne kezelni, esetleg csak visszafogni/szinten tartani.


Ez azért is lehet, hogy fokozott probléma nálam, mert egyszer már - és meglepő, de akkor ellenkező (bár a saját nem vonásait részben viselő) nemű fél miatt - egy szerelmi dráma miatt (igaz, akkor az illető eléggé kihasználta az érzéseimet) többszöri öngyilkossági próbálkozásaim is voltak, az utolsónál már csodán múlt, hogy nem nyomorodtam bele.


Kérem, aki tud, segítsen (infóval)!



2015. febr. 7. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ecstasy.
2015. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Már megint kellett az egyszavas baromság az első kommentbe, ugye?! =(


Amúgy meg nem kevéssé k.va $z@r érzés tudni, hogy úgyis csak egy elcs.szett biorobot vagyok, és ezek kémiai folyamatok, receptorok egy nagyon szemét, hülye, idétlen játéka..... de akkor legalább megszüntethető lenne....


És NEM, NEM droggal, sem piával nem fogom tudni ezt lekezelni, utóbbinél még esetleg fecsegnék is, és örökre eláshatnám magam. És amúgy is, egy életem van, amibe a drog, pia, és bolondgomba nem fér bele.

2015. febr. 7. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:

felvázolni a helyzetedet grafikonokkal, ábrákkal, képletekkel lehetséges, és totál azt fogod belőle leszűrni, hogy egy elcseszett ember vagy, ebből jön a depresszió és a velejárói...


Elfogadni a jelenlegi önmagadat, ezzel együtt élni, és nem arra gondolni, hogy minél előbb változzak meg, mert ez így nem normális a legokosabb amit ilyenkor tenni tudsz. Ennél jobb csodaszer jelenleg nem létezik

2015. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Mi a francért kérsz segítséget, ha utána beszólsz?

Elhiszem hogy rosszul vagy, sajnállak is, de attól még ne engem hibáztass azért, mert válaszoltam. Mellesleg te írtad hogy "gyógyszert" keresel. Az ecstasy megoldaná a problémád, és attól még hogy a média szerint drog, és rossz, nem kell mindent elhinni. Akár hiszed, akár nem, a gyógyszertárban kapható "gyógyszerek" több mint fele károsabb, és függőséget is könnyebben alakít ki mint az eki.

Attól még hogy szarul vagy, az nem jogosít fel arra hogy bunkózz!

2015. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Elfogadni a jelenlegi önmagadat, ezzel együtt élni, és nem arra gondolni, hogy minél előbb változzak meg, mert ez így nem normális a legokosabb amit ilyenkor tenni tudsz."


Ha most arra gondolsz, hogy fogadjam el a másságomat, és/vagy a tulajdonságaimat, lehet, szükséges, DE KÖZEL SEM ELÉGSÉGES.


Akár úgy is interpretálhatnánk az esetemet, hogy pl. egy görényarcú fiúként beleszerettem egy bombázó lányba, aki utál, mert visszataszító vagyok, és a viselkedésem is ellenszenves neki.

Ilyenkor mi van... hát ugyanez : szenvedés, görcs, iskolai kibukások a koncentráció hiánya miatt..... kisebb földi pokol. Aztán ugye egyszer 2 év után ilyesmik miatt jöttek is az öngyilkossági kísérletek.

Most komolyan, az a normális, hogy addig várok, ameddig már ismét rá fogom tudni venni magam arra, hogy kinyírjam magam?


Elfogadás ide-oda, most ez nem kérdés... egy halálraítélt abnormális vonzalomról van szó, ami mögött idegi zavarok is simán elképzelhetők, és én remélni tudom, hogy van olyan fejlett az idegtudomány, hogy ezt szinten tartsa.


Muszály ebben reménykednem, mert kilátástalan a helyzet.


Egy esetben igen, nem lenne kilátástalan : akkor, ha viszonzott szerelem lenne. Dehát.... most mit mondhatnék : finoman szólva abszurdum.

Kb. ha ez megesne, én utána már azon se csodálkoznék, ha másnap a marsra ember szállna.


='''''''''(


UTÁLOM!!! (az életet)

2015. febr. 7. 23:40
 6/13 A kérdező kommentje:

"Attól még hogy szarul vagy, az nem jogosít fel arra hogy bunkózz!"


Azért mertem bunkózni, mert Te egy keménydrogot ajánlottál, ami a legveszélyesebb fizikai függőséget kialakító drogok között van listázva.


Ha Te ezt mégis másképp gondoltad, akkor elnézést, visszaszívom. Nem azért bunkóztam, mert szarul érzem magam, hanem mert úgy tűnt, hogy hülyeséggel heccelsz, amit Te se gondolsz komolyan.

Ha nem, mégy egyszer elnézésedet kérem!

2015. febr. 7. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te csak siránkozásnak írtad ki a kérdésedet... Az ember mondhat neked akármilyen tanácsot, úgyse fogod meghallgatni... Szerintem inkább menj be egy elmegyógyintézetbe, ott telenyomnak gyógyszerekkel a lelki problémáidra, rajtad már csak az segíthet... Az, hogy legyél öngyilkos, legszívesebben azt mondanám, de nem teszem, mert végén még én leszek a hibás a halálodért... Csak szimplán reménytelen vagy, mert inkább siránkozol mindenkinek, minthogy össze szedjed magad és megpróbálnál kimászni a gödörből... Képzeld el, szüleim elváltak, most halt meg a kutyám, emellett jól se nézek ki, homoszexuális vagyok, a legjobb haverom közölte velem, hogy nem tud elviselni, kirúgtak az iskolámból, mert rámakasztottak egy lopást, most ott tartok, hogy az anyám ki akar rakni a lakásból mert elmondtam neki, hogy meleg vagyok... És mit csinálok? Tanácsot adok a magadfajta "Jaj, nem akarok élni, mert a szerelmem viszonzatlan" embereknek... én is siránkozhatnék, de inkább talpra állok és próbálom a legjobbat kihozni a helyzetemből..... Tessék b+ itt a tanácsom!!!
2015. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na, most erre nem tudok mit mondani...


Én nem hiszem, hogy siránkozni akartam, behatárolni akartam a probléma forrását, hogy mi nekem a gond, és hogy milyes segítség felé szeretnék fordulni.

Én csak azért írtam, amit írtam, hogy már nem csak a másságomra való rádöbbenés a szívás - bár jórészt az is.


De igen, sajnos, és ezt csak szomorúbb látni, Te még vagy 2× rosszabb helyzetben vagy. :( Csak sajnálni tudom, hogy ilyen van, de bunkó módon erre nem tudok mit mondani, ha a saját helyzetemet se tudom kezelni.


Max. most akkor inkább lefekszem, addig se agyalok és görcsölök inkább.


De sajnállak, és ledöbbentett az írásod. Ha tudnék, segítenék, imátkoznék érted, de max. csak gondolni fogok tudni néha rá, hogy találd meg a boldogságod. =(

2015. febr. 7. 23:58
 9/13 anonim ***** válasza:
inkább gondolj arra, hogy rengeteg ember van sokkal rosszabb helyzetben mint te, és örülj annak, ami neked jutott...
2015. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
skenyer nevű felhasználóval értek egyet teljes mértékben. ezeken a dolgokon semmiféle gyógyszer nem segít. max enyhít, de azt sem sokáig. az egyetlen dolog amit tehetsz az az elfogadás, és itt nem csak a melegségre gondolok. nekem is hasonló problémáim vannak, de csak elfogadni tudom azt ami van, vagy cselekedni valamiért, nem pedig itt siránkozni. /ezt nem rosszból írom, csak gondoltam leírom én is a véleményem:)/
2015. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!