Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 napja késik a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 napja késik a menstruációm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátommal óvszerrel védekeztünk, de a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet (gabriel) 17 nap késés után, ami szerencsére negativ lett. Tudni kell, hogy decemberben is szedtem antibiotikumot, és most is szedtem pár napja 1 hétig megint.

Amikor még 1 hetet késett, nem is lepődtem meg, de már kezdek félni. Lehetséges, hogy annyira felborult a hormonháztartásom, hogy a gyógyszerek miatt ennyit késik? Vagy nem elég megbizható a teszt?



2015. jan. 20. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az antibiotikumok miatt van, és az is rátesz egy lapáttal, hogy stresszelsz. Nyugi!
2015. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jan. 20. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
stressz,hormonok
2015. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így jártam régebben. 3 hétig nem jött meg, nem tudtam elképzelni mi történhetett. 17 éves vagyok én is.. és hozzáteszem hogy szüz vagyok és nem szedtem semmi gyógyszert. de végül megjött. nem tudom mi lehetett..
2015. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!