Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasút. Várjátok a vonatot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasút. Várjátok a vonatot. Ránézel a lányra többször is, mert megtetszett neked. A szimpátia kölcsönös. Tovább?

Figyelt kérdés

első eset: a lány várja,hogy a fiú odamenjen,és megszólítsa. a fiú nem mer odamenni.


második eset: a lány odamegy, megszólítja, a fiú ezt nem találja kihívásnak ,így már nem érdekes neki a lány. nem alakul semmi.


Ez egyik sem jó,mert nem vezetnek semmire.Szerintetek ,hogyan "kellene " történnie ennek?


Csak én érzem a hogy a fiúk töketlenek?


2015. febr. 7. 23:29
 1/10 The Guard ***** válasza:
71%
3. Esett oda megy a fiú és azt mondja: jegyeket bérleteket!
2015. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideális esetben ez úgy néz ki, hogy nő odasétál:

-Szia, van öt perced beszélni a mi megváltónkról, a feminizmusról?


Mindketten elfelejtik, hogy vannak férfi és női kötelességek az ismerkedésben, boldogok lesznek, családot alapítanak, the end.

2015. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan kellene? Valaki odamegy a másikhoz. Ennyi.


Személy szerint én sajna a pesszimista típus vagyok, "úgyis van barátja" címszóval. De ha ugyan arra a vonatra száll, megkérdezem, van-e mellette hely :)


23/F

2015. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A második eset nekem kicsit sántít. Mi az, hogy a fiú ezt nem találja kihívásnak? Mi, férfiak, nem a kihívás miatt megyünk oda lányokhoz. Kihívás miatt megyünk focizni, futni, stb. De ez szerintem inkább jól esik egy srácnak. Régi tévhit, hogy mindig a férfinak kell kezdeményeznie.


De amúgy meg: ki csajozik már vasútállomáson? :D

2015. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedül lettem volna, odamegyek...
2015. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"a fiú ezt nem találja kihívásnak ,így már nem érdekes neki a lány"

Ha a fiú ilyen, hogy csak addig érdekli valami, amíg van "kihívás", akkor azzal jobb nem is kezdeni.

2015. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kerdes hemzseg a feltetelezesektől.


"Ranézel mert megtetszett neked"

-Vagy csak fura,emlekeztetet valakire stb..


"A szimpatia kölcsönös"

-Ha egy tetves szot se beszeltetek,az nem lehet szimpatia


"A fiú nem mer odamenni"

-Vagy nem AKAR. Bizony,nem vagy mindenki álma...


"Nem talalja kihivasnak es nem lesz semmi"

-Tipikus női kamu duma;hogyan ne mozditsd meg a kisujjadat se egy kapcsolatert


"Cssk en erzem ugy hogy a fiúk töketlenek"

-Csak én érzem úgy hogy a lanyok mindent elvarnak a nagx semmire es azt hiszik hogy ők a vilag közepe?


19/F

2015. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló,kicsit túl pörögted a kérdést,de azért köszi a választ !



mindenkinek köszi !!

2015. febr. 8. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,csak gondoltam nem art egy kis helyrebillentes az egodnak ami igencsak nagy a kerdes alapjan.
2015. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó ég,de komolyan.


ne legyél már ennyire elkeseredett,hogy ennyire félreértelmezed.

képzeld el,simán el tudom képzelni,h 50 emberből az állomáson egy fiúnak tetszettem .és ehhez baromira nem kell nagy egó.


nyilván szívedre vetted a "fiúk töketlenek" mondatom . kinek nem inge ,ne vegye magára. csak te tettél így.


és egyébként meg megnyugtatlak,a válaszod nem oszt nem szoroz az én egómon,ami saját megítélésem szerint nem szárnyal az egekben.

2015. febr. 8. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!