Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonatállomáson ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonatállomáson ismerkedni? Volt már többször, hogy összemosolyogtam srácokkal, de nem léptek felém.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?


Nekem az,hogy akkor még sem tetszettem nekik eléggé,hogy oda is jöjjenek. Szomorú igazság:D


Tapasztalatok?


2015. jan. 30. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam csak egy mosoly miatt odamenni valakihez, elég fura helyzetnek érzem. Ha van valami konkrét ürügyem, sokkal egyszerűbb. :)


23/F

2015. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vonaton próbáltak velem ismerkedni egyszer... jajj, borzalmas volt :D

30 perc "ismeretség" alatt 4-szer próbált lesmárolni, az utolsónál a homlokánál fogva toltam vissza, hogy NEM! (és a vonatról még le se tudtam szállni)

A ciki az, hogy ugyanott szállunk le és össze szoktunk néha futni :/

2015. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
uhh..az úgy tényleg kínos lehet picit
2015. jan. 30. 22:54
 4/15 anonim ***** válasza:

Először is nincs igazad. Ha pl egy lány egyenesen túl vonzó, akkor kényelmetlen, hogy az ember alig bírja magát kontrollálni a közelében. Szinte muszáj ránézni, stb :D Elkerülendő a kínos helyzeteket, ilyenkor az ember inkább elsunnyog, mint hogy odamenjen. Tehát normál esetben nem fognak hozzád odamenni, ha csak nem a srác kimondottan ismerkedős kedvében van.


Ám, ha a helyzet éppen úgy adja, pl. az illető amúgy is nézett téged, és még egymás mellé is kerültök, akkor már lehetséges, hogy megszólítanak..


Tapasztalatom nincs ilyen téren, de ha úgy előbb említett kedvező helyzetbe kerülnék, lehet tennék egy próbát.

2015. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En nem szoktam kezdeni,mert tul felenk vagyok,es mindig bennem van a felsz hogy le fog koptatni,es ezert bele se kezdek.
2015. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ilyen "problémám" nem igazán lehet,hogy túl vonzó volnék,úgyhogy a fent írt véleményem továbbra is fenntartom, még ha úgy is látod válaszoló,h nincs igazam. :D
2015. jan. 30. 23:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jutott, hogy Te menj oda valakihez, ugye?
2015. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de,megfordult a fejemben, de ahhoz kellő bátorság is kellene ott és akkor,hirtelen . az meg ..háát ,nem mindig van,valljuk be:D
2015. jan. 30. 23:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én is szemeztem már állomáson... eszembe se jutott volna a nőt leszólítani. Abszurd lenne, hisz nem is ismerem!


23/F

2015. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsó,ezt valahogy furán fogalmaztad meg,vagy csak nekem fura:D

de ha valakit leszólítsz,akkor az elve ismeretlen ,nem?

2015. jan. 30. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!