Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anorexiás csaj (45kg),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy anorexiás csaj (45kg), mondjon le a szerelemről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, ez a súly még egyáltalán nem kizáró ok, az viszont más kérdés, hogy ez a legzavaróbb mentális betegségek egyike.
2015. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
160 centihez nem kevés a testsúlyod, 45-és 50 között az ideális ehhez a magassághoz szerintem. Emiatt ne aggódj. Ha minden rendben van eszel normálisan akkor semmi probléma.
2015. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az anorexia egy súlyos betegség? Attól, hogy vékony vagy, még nem vagy anorexiás.
2015. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 opened paradise ***** válasza:
Pont ugyanilyen paraméterekkel rendelkezett egy lány,akivel kb. 1000 éve voltam. És nem volt ronda,nem én voltam az első partnere,szóval szerintem ne add fel.
2015. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na, azért ez nem jelent egyből anorexiát. :D Én is hasonló súlycsoport vagyok. :D Sokakat megzavar az, hogy a húsosabb (előre is bocsi) emberek leanorexiásozzák a vékony embereket. Pedig ez sokaknál genetika vagy más betegség, de semmiképp sem fogyózás eredménye. Egyébként meg nagyon sok fiúnak tetszenek a vékonyka lányok, ne hagyd magad csőbe húzni. Aki mást mond, az irigy. :) Nem kell lemondanod semmiről. Szóval ha nem vagy diagnosztizált anorexiás és nem szándékosan fogyózol, akkor eszedbe se jusson erre gondolni. :)
2015. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenki;)

sajnos rám már sokan mondták ezt, főleg ducibbak, ami igen rosszul esett.:(

2015. febr. 8. 12:48
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Na PONTOSAN erről van szó. Tehén mind, aki képtelen lefogyni, tenni azért, hogy szép legyen, elfogadja saját magát, ezért bánt TÉGED, aki szép vagy.


Ne foglalkozzál velük, gyönyörű vagy így is, imádni fog a barátod!

2015. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 opened paradise ***** válasza:

Leginkább lányok nem?

Örülj neki,hogy ehetsz amit akarsz.

Utálom amikor valaki csak salátát,meg teljeskiörlésű kenyeret eszik mellettem,akkor én se tudok jó szájízzel enni.

2015. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kell, én ismerek olyasmi alkatút mint te lehetsz, csak azért nem sajnálom, mert van önbizalma és boldog, az alkata ellenére van párja, házas. Ha igazán bejössz majd valakinek, az így is szeretni fog.
2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!