Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem egy bonyolult és számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy bonyolult és számomra fájdalmas szerelemröl lene szó :/, mért csinája ezt? :/

Figyelt kérdés

1-2 éve ismertem meg egy lány egy osztájtársam nak hála, az egész ugy kezdödöt hogy rámirt fb és első estén nagyon jott

bészélgetünk kb ez igyvolt 2-3 honapig ,az az idő alat megismertük egymást és nagyon joll egyeztünk és nagyon jó

barácságnak tünt, de ez az idő alat meg sose találkoztunk csak látuk egymás képeit a facebook on ,akor én elkeztem beszelni

vele hogy milene ha egyet találkoznank de ő nemakart bár hogy is kértem vagy bár mit is montam nemakart,

és ezután eltiltotak a gép elöl mert anyit foglalkoztam azal a lányal hogy a médiam lényegesen leromlot ezért megbünteték

1 honapra az a honap alat nagyon hianyzot nekem nem tutunk komunikálni es nemhalotunk egymasrol .Utana kb 2-3 hétel

elmentem egy vasarnap a templomba misére,és ot oszefutotam vele nagyon jo volt látni nagyon jó, volt látni végre élöbe

látni egész misén szemeztünk,a mise utan minenki ment a maga utjára én kerestem ot de eltünt,de kaptam egy sms töle hogy

jo volt látni engem misen de nemtutam visza irni mert nemvolt sms em .Letelt a büntetés ideje eés ujra tutam vele beszelni

de kevesebet mert a médiára is oda kelet figyejek egyik nap megbeszélunk hogy találkoztunk nagy nehezen valahol igaz meg

jötek velunk valakik de nekem elég volt az is hogy ö ot volt meletem és végre láthatam ,viszont kiderult hogy a lány elégé

szotlan (ere egy elég hoszú idő után jötem rá) én akor aszitem hogy valamiért haragszik rám mert az egész beszélgetés alat

3 szot nem szolt , haza fele ezen gondolkodtam hogy mi történhetet mit rontotam el.Ezután egy két napal megint beszélgetunk

és megtutam hogy semi baja velem es aszitem hogy bir ,egy 2-3 honap mulva tavaszal az o iskolája szervezet egy versenyt

ahol hangszerel kellet jacani az ö esetebe zongorán, monta hogy van ez a varseny es kb akor azon a heten csak eszt beszéltük

hogy holfogok ulni és hogy mijen jolesz meg hogy jo hogy otleszek meg minden ebe csak az a baj azvolt hogy a verseny iskola

idöbe volt ,ekor ez nekem nemvolt baj mert a lanyt már anyira szeretem hogy siman elogtam volna de szerencsére aznap pont

az utolso 2 ora jukas volt és igy eltutam meni, amikor oda értem a szinhaz elé akor nagyon boldog voltam hogy végre

láthatom es halhatom ,de az a baj hogy csak adig voltam boldog amig be nem mentem mert az egész versenyen keresztül

még szunetek be se hozam se szolt mesziröl elkerult éz nagyon roszul eset ,de már anyira szeretem hogy nemtutam rá

haragudni ez után hetekig beszélgetünk facebookon és 2 hét után megkerdeztem hogy szeretne e velem jarni de ö aszt

irta :figyej nekem ugy bejosz mind pasi de jobb ha csak barátok maradunk.Nah ezt tejesen öszezavart semi se értetem

mért monta el ha nemakar járni?Nemertetem.Ezutan az sms után már nagyon nagyon keveset beszeltunk és maig se tudom

miért de megharagudot rám es azt akit a legjobban utalok azal kezdet el barátkozni es mindenrol kibeszéltek.

Maig szegyelem de még regeb ide adta a kodjat es én beléptem a facebook jaba es inen latam meg hogy miket irt rolam.

Megirtam neki hogy ha enyi baja van velem akor hagyon békem . utana kb 2 hetet nembészetlunk utana kibekultunk és

megbeszeltunk hogy csak baratok maradunk , de én nemtudom öt elfelejteni sose tutam 9-10 honapot vagy tobet

ugy eltem hogy teleg mindenel jobban szeretem soha az életbe senkit nemtutam enyire szeretni mind öt :/ ,

kb 1 honapja meg enél is joban megszeretem de mar anyit fejlödot a barácsagunk hogy mostmár akar mikor kijon velem

,ez nekem nagyon jol eset, viszont ami nekem nagyon fáj az az hogy nekem hogy akozbe hogy én szeretem öt ö

monta nekem hogy kik tecenek neki.... Par napja megirtam neki hogy nála lene e valami esejem de egyböl elterelte a témat és énis kellet mar menyek ell de megmontam neki hogy eröl meg szeretnek még beszélni és aszonta hogy oke ,ezel aszt gondoltam hogy a

tutára hoztam hogy én öt szeretem de nem meg ,mindig monta hogy ezt meg azt menyire szereti és ma megirtam

neki igaz hogy kicsit máskép mind kellet volna de simán meglehetet belole érteni a lényeget azt hogy nagyon szeretem öt

de ö ere egyböl elterelte a szot es irt egy akora höjeséget hogy az már nagyon fájt,kicsit gondolkodtam és ara jotem rá hogy azota kezdet velem töb idöt tölteni amijota oszeveszet a legjobb barátnojével azota nekem mondja el a titkait ... de még aztis észre vetem hogy ha megismer anyit akor már tok m1 neki hogy én menyire szeretem és mintha agymosáson mene át elfelejti hogy mi mindent tetem érte hogy menyire szeretem és hogy mindnenel fontosabb nekem és nemtudom hogy ez miért van.Azota amijota leirtam neki azt hogy szeretem és o rávágot egy hüjeséget azota nembészeltünk,de nekem nagyon hiányzik nemtudok nélkule élni és akar mit is tesz nemszamit mért szeretem de valamiért ugy érzem hogy elkell felejcsem amit nemtudom hogy hogy fogok én megoldani nagyon nagyon szeretnék vele járni de nemtudom hogy ez nekem valaha foge seikeurlni most nemtudom hogy micsinajak még lene amit irtjak de ez igy is hoszú.



2012. szept. 22. 21:19
 1/4 B25 ***** válasza:
Először is borzalmas sokat írtál. Nem is olvastam végig. Elég zavaros. Nos a lány azt mondta h tetszel neki de nem akar járni. Biztos volt valami oka rá. Van rá esély h meggondolja magát. Jobb lenne ha tudnám a korod. NE ADD FEL!!!!
2012. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok felesleges hulyeseget leirtal en vegig olvastam de aaa...hagyd azt Csajt beken.jobbat erdemelsz de ez nm szerelem csak csodalat nm kaphatod meg azt azert.keres egy kedvesebb lanyt ezt meg tiltsd le facebookrol meg stb.
2012. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el bulizni, tanulni, sportolni, fgoglald el magad h ne gondolj ennyit rá. Buliban kavarj másokkal es szep lasssan el fogod felejteni őt. Bocsi, de semmi eselyed nala, fokkepp ha ennyire nem hagyod levegohoz jutni.
2012. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát téleg hoszura sikeredet ... 15 éves vagyok és kosár lapdázok és nem ojan válasz érdekel amibe azt irja hogy nincs eséjem :P
2012. szept. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!