Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez aranyos ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez aranyos ötlet?

Figyelt kérdés
Mikor találkozom barátnőmmel, mondanám neki hogy jaj a múltkor (valami esemény vagy valahol ahol ő is ott volt) láttam egy nagyon szép lányt, és áradozni róla, majd hozzátenni hogy annyira örülök, hogy ma újra láthattam és hogy van is róla képem. (Odaadni neki a telefont hogy nézze meg, és ő lenne a képen )
2015. febr. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rohadt kellemetlen lenne.
2015. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha:)) de Először tuti frászt fog kapni:DD
2015. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Érdekes az egyszer biztos.
2015. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyosnak aranyos, de erősen hullámvölgy lesz, szóval ha sokáig húzod, mondjuk 10mp-nél tovább, valószínűleg képen csap és ott hagy. Jó lenne kicsit rövidíteni rajta, mert mikor felfogja, hogy miről beszélsz, el leszel küldve jó messzire.
2015. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már kicsit sok, elképzelhető, hogy a monológod kellős közepén kiakad, és nem lesz lehetőséged befejezni...
2015. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne húzd sokáig majd az időt a kép megmutatással,nehogy megsértődjön mielőtt arra kerülne a sor.
2015. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Csak akkor, ha a barátnődnek van hozzá megfelelő humorérzéke...
2015. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a párom valami ilyesmivel megtréfált egyszer, de őszintén szólva nem nagyon tetszett ez az ötlet. Persze nem haragudtam meg érte vagy ilyesmi, csak azt gondoltam róla, hogy ebben több volt a féltékenység, mint a jóleső bók. Szóval annak jobban örültem volna, ha valahogy másképp adja tudtomra, hogy mennyire szeret, persze ez is egy vicces dolog volt, de egy versnek vagy rózsának jobban szoktam örülni ;-) 21L
2015. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!