Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Olyan aki szép, 170 cm magas, vékony (2-3 kg feleslege van), csinos, nőiesen öltözködik, értelmes, de szűz és szopni se tud jól?

16/L



2015. febr. 8. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
"és szopni se tud jól" nagyon érdekes rész, pont az előbbiek szimpi dolgok voltak de ez hogy így kiábrándító mert pont nem fontos dolog.
2015. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

csak szólok a lányok érettebbek a koruknál ezért számítasz lánynak nem nőnek.

a második:ha 1 srác csak azért mert nem akar tanítgatni az azt jelenti nem vagy szimpatikus mért akkor soha nem fogsz megtanulni ha nem akarsz ez olyan mint a nehéz feladat.

2015. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

MINDEN tini azt hiszi hogy ő nagyon erett es mindent tud a vilagrol. Aztan


A normalis,hozzad illő sracokkal kezdenel nem a siszkokitlrakyokkal akkor lenbe sikered,de 16 evesen őket meg nem veszed eszre.

2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#13-as: a korombeli fiúk hülyék, leradagtak a fingottam haha 5 éves szinten,

ja és én nőiesen nézek ki, kb mindenki 18-19-nek néz, úgy h rajtam nem röhejesek a nőies ruhák, jól állnak:D

2015. febr. 8. 13:39
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

Te szerinted mas vagy? Nem. Ugyanezt csinalod csak női dolgokkal. Majd 20 évesen röhögni fogsz magadon,mint a legtöbb nő.


Mellesleg az ertelmes sracok ilyet nem csinalnak de ők nem ferbek beke a felszínes vilagodba ami remelhetőleg tagulni fog 20 fele.

2015. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Össze, de a szépség eléggé szubjektív. Kinek mi a szép.

Azt megértem hogy nem tetszik az ilyen viselkedés, de majd ők is kinövik.

Az utolsó 2 pont miért baj?

18/F

2015. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#15-ös imádom hogy nem tudsz rólam semmit, de ítélkezel,

elsőre úgy gondoltam biztos baromi sok csaj visszautasított már, de lehet h csak agyi bajaid vannak és megítélsz az átlagból

én nem csak anyukám meg szerintem vagyok értelmes, huszon éves ismerőseim mondták h jóval érettebb vagyok a koromnál, van saját véleményem stb

úgy h amíg nem ismersz k.rvára ne ítélj meg mert ennél ideegesítőbb dolog kb nincsen

és ha megismernél te se azon a véleményen lennél amin most vagy

2015. febr. 8. 13:49
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Most bebizonyítottad hogy jóval érettebb vagy a korodnál. Leállsz vitatkozni egy anonim oldalon egy anonim alakkal.
2015. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem,csak azert mondom mert irritáló ez a bekepzeltseged es nem artana helyrerakni. Ha pedig kiirtal egy kerdest akkor vállald hogy neked nem tetsző velemenyeket is kapsz.

Az ismerőseid szerint is erett vagy? :D Persze hogy nem fogjak a kepedbe mondani hogy nem vagy az. A fiúk pedig megerősitenek mert jó pont es megdughatnak..


Ha annyira az lennel akkor nem lennél ilyen felszínes es ertelmesen,ervekkel valaszolnal nem pedig vagdalkozva es alaptalanul szemelyeskedve mint egy kisiskolas.

2015. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Unpredictable ***** válasza:

Azért vagy hülye, mert azt hiszed, hogy a szüzességed miatt nem jönne ösze veled valaki 26 évesen.


Ha annyira érett lennén mint ahogyan gondolod, akkor tudhatnád, hogy ez egy orbitális nagy fa**ság egy értelmes ember számára.

2015. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!