Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Olyan aki szép, 170 cm magas, vékony (2-3 kg feleslege van), csinos, nőiesen öltözködik, értelmes, de szűz és szopni se tud jól?

16/L



2015. febr. 8. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Persze. Megtanítanám én cumizni :P
2015. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Unpredictable ***** válasza:
*16 évesen, sorry
2015. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 ren91 válasza:
Majd megtanítunk :D
2015. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Simán
2015. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Bocsi az ekezetek miatt, telefonrol vagyok.


Na ez a kis nagyokos mit keres itt?! :D biztos ilyen kielt oreg gyoker akinek az o idejeben meg masok voltak a tinik es most azt hiszi hogy mindent tud es minden 16 eves egy 10 eves szintjen van agyilag... XD pff...


En 20 vagyok es nem gondolom magam erettnek annyira. Gyerekes vagyok es meg nem is akarok felnoni. 16 evesen meg meg ennel is gyerekesebb voltam, de kb akkor nottem ki a tinikori lazado korszakomat. Viszont ismerek egy 12 eves lanyt, aki tenyleg erettebb a koranal, sokat beszelek vele es nagyon jol kijovunk. Nem felnottes de 15nel kevesebbnek nem neznem ha nem tudnam hogy mikor szuletett. Es ezt ugy mondom, hogy kivulrol latom. Szoval de, ilyen is van. Nem mindenki hiszi magat 16 evesen erettnek es nem mindenki gyerekes kisebbkent!!!


En 16 evesen vesztettem el es nem azert mert nagylany akartam lenni, hanem mert mar honapok ota volt egy kapcsolatom ami azutan evekig tartott meg, es nagyon szerelmes voltam.:) meg persze o is belem.:)


Nem gaz ha nem szexeltel meg, majd talalsz egy ertelmes fiut aki szivesen megtanit.;)


20\L

2015. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!