Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy fiún az arc vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy fiún az arc vagy a testalkat a fontosabb?

Figyelt kérdés

Most azon válaszokat mellőzzük, hogy a kettő passzoljon. :P

Talán az, hogy fontosabb nem is jó szó. Inkább azt mondom, hogy melyik vonzza jobban a tekintetetek?


2015. febr. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Legfonosabb a karakter!!!Egy magabiztos,nyugodt celorienatalt pasi minden nöt levesz a labarol.Mindig ilyen pasikba zugtam bele,annak ellenere,hogy külsöleg nem fogtak meg.Ja es mindig legyen apolt!
2015. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az arc.

Ha egy srác kövér és tokás, az az arcán is látszik és látom hogy nem jön be. De ha szálkás, elég vonzó teste van, attól még a feje és arcvonásai (amin nem is igazán tud változtatni) még ugyanúgy lehet nekem nem tetsző. Akkor beszéd közben nézzem én is inkább a kigyúrt mellizmait?

2015. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arc, a test nem annyira számít, a túl izmos már nem is tetszik, ha izmos akkor maximum olyan vékonyabb, szálkás alkata legyen, ne ilyen hatalmas dudorodó izmok. De nekem az is tetszik akinek csak ilyen átlagos alkata van esetleg némi felesleggel ami ilyen max. 5-10 kiló, tehát aki lefolyik a székről az már nem. :D
2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet így külön választani, hiába is kéred. Hiába helyes az arca, ha alacsony és vékony. Hiába magas és szép testű, ha kopasz és fogatlan. Úgyhogy én nem tudom ketté választani.
2015. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!