Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogyan bízzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan bízzak a barátnőmben? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem barátnőmmel a kapcsolatunkról meg hasonlókról mert elkezdett dolgozni egy munkahelyen és szóba jött, hogy én féltékeny vagyok, nehogy valaki bepróbálkozzon nála. Amúgy szeretjük egymást, jól megvagyunk. Van egy fiú munkatársa, akivel dolgoznia kell, aztán mondtam barátnőmnek, hogy nem ám elcsábít. Azt mondta, hogy tök csúnya az a gyerek, meg még beszélni se tud rendesen olyan hülye, ezért ne is aggódjak, mert semmi esélye. Erre mondom, miért ha izmos, okos, kedves fiú lenne akkor mi lenne? Aztán azt mondta, hogy hát akkor lehet, hogy lenne félnivalóm. Lehet, hogy beleszeretne engem meg dobna. Nagyon rosszul esett ez. Ezt most hogyan értelmezzem? Magyarul addig vagyok jó neki még nem talál valaki jobbat? Megbízhatok benne ezek után?
2015. febr. 8. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccelt. :)
2015. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szar viccnek. Bőrövet vedd elő a szekrényből.. :D
2015. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezért nem szabad túl sokat kérdezni

2a. Csak tréfálkozott

2b. Azért egyértelmű szerintem számodra is, hogy ha nem nyújtasz neki eleget valamilyen szempontból, akkor bármikor visszaszorulhatsz és kieshetsz a játszmából


Nyugodtan megbízhatnál benne végre, hiszen szeret, te vagy neki az egyeteln, feleslegesen féltékenykedsz. Ha nem tudod szeretni, képtelen vagy elfogadni, hogy létezik más is a világon rajtad kívül, akkor tényleg jobb, ha nem bántod, hanem hagyod élni egyedül.

2015. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fényember ***** válasza:
100%
Esküszöm mintha csak az én barátom lennél...ugyan így szokott viselkedi és én is pont ugyan íg reagálom le :D azért mert már unom hogy hiába bizonygatom hogy nincs és nem is lesz senkivel se semmi csak mondja csak mondja...felidegesedem és ilyet mondok én is..hagy idegeskedjen akkor indokoltan :D amúgy szóval a barátnőd viccelt és állj le ezekkel a féltékenykedésekkel meg kombinálásokkal mert egy idő után hidd el nagyon idegesítő bizonygatni hogy mennyire de szeretjük a másikat...hiába hogy úgy van:)
2015. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezt mondom a barátomnak ha ilyen butaságokat kérdez. :)


Ez a tipikus "hülye kérdésre hülye válasz". :)


Veled van szóval téged szeret nyugi

2015. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
ne tervezz vele a holnaptól hosszabbra. csak keféld. ma már nincs értelme párkapcsolatnak. vagyis van, de csak átlagos kinézetű emberek közt. aki jó pasi: elcsábítják,és elcsábul. aki jónő elcsábítják és elcsábul.
2015. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hangsúllyal mondta. Ezt lehet mondani teljesen komolyan, meg viccelődve is. Lehet, hogy csak húzni akarta az agyadat, de akár komolyan is gondolhatta. Esetleg említsd meg neki, hogy azóta is ezen kattogsz, biztosan fog mondani valamit, amin már el tudsz igazodni. :)


22N

2015. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ingerülten mondta mert már sokat kérdezgettem, de teljesen komolyan. Tehát a hangulat sem volt vicces.
2015. febr. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!