Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok akkor ha tudnátok hogy a barátnőtök/barátotok meg fog halni 2 nap múlva?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom megakadályoznám.
2015. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig csak tudnék vele lennék, és mindent megtennék, hogy megmentsem.
2015. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
1 nap bhaszas folyamatosan a masodikban meg bebizonyitanam neki h mennyire imadom:$ egesz nap nyalifali:$meg szeretkezes:3
2015. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap szex.
2015. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez jó. Én nem vagyok ennyire önző, a legelső cselekedetem az lenne, hogy megkérdezném, mivel szeretné tölteni az idejét. Biztos vagyok benne, hogy nem csak tőlem szeretne elbúcsúzni, hanem másoktól is, vagy esetleg van olyasmi, amit még halála előtt kipróbálna stb. Ezekben a dolgokban segíteném őt.
2015. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vele lennék végig, ha ő is ezt akarná :)

megpróbálnám megmenteni...

ha nem lehet, megpróbálnám teljesíteni vele az álmait, azokat, amikre eddig nem volt lehetősége...

2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keservesen sírnék...
2015. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Termeszetesen probalnam szeppe tenni az utolso napjait..es barmit megtennek neki..
2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!